Nejkrásnější místo na světě

Nejkrásnější místo na světě https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450181/bmid_nejkrasnejsi-misto-na-svete-KCa-450181.png 5 103 27

Je rozkvetlá louka s potůčkem uprostřed lesa nejkrásnějším místem na světě? A jestli ano, tak jak se to pozná? Králíkovi tyto otázky nedávají spát, a tak se jednoho dne vydá do světa, aby na ně našel ty správné odpovědi. Nejkrásnější místo na světě je kniha o domově, o dobrodružství, ale hlavně o přátelství.

bookcase
15.12.2020 5 z 5

Nádherná publikace, jako všechny od pana Horáčka. Laskavé, milé, hřejivé.

ADE138
08.12.2020 5 z 5

Moc krásné. Domnívám se, že pan Horáček musí mít rád knížky Daisy Mrázkové. Knížka vypadá jak z její školy :-)

Knihomura
02.12.2020 4 z 5

Další potěšení s Petrem Horáčkem.

Maryška
26.10.2020 5 z 5

Laskavý příběh, jakých není nikdy dost. Hodnota domova a přátelství, je dobré si je připomínat. Ilustrace překrásné (byly by z nich nádherné obrazy).

maminkoutek
26.10.2020 5 z 5

Zajíček s králíčky chtějí věděti, jak vypadá nejkrásnější místo na světě. Není to třeba u nich na louce? Vydají se do světa, aby našli odpověď. A vrací se se zajímavým zjištěním - není důležité, jak místo vypadá, ale....

lucie3725
05.10.2020 4 z 5

Trochu mi to připomíná autorovu Dlouhou cestu a/nebo Husu Lízu a vánoční hvězdu. Ilustrace jsou nádherné, příběh za nimi z výše zmíněného důvodu trošku pokulhává, ale pro cílovku je to moc hezká knížka, která vrchovatě splní svoje poslání.

aydam
05.10.2020 5 z 5

Nádherně ilustrovaný milý příběh.