Nejhorší noční můra

Nejhorší noční můra https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471947/bmid_nejhorsi-nocni-mura-rXp-471947.jpeg 4 171 57

Evelyn Talbot série

První díl elektrizující nové série Brendy Novak, autorky bestsellerů New York Times.PÁTRÁNÍ PO SÉRIOVÉM VRAHOVIEvelyn Talbot ví, že psychopat může vypadat naprosto normálně. Bylo jí teprve šestnáct, když jí její přítel Jasper věznil a mučil, a opustil ji v domnění, že je mrtvá. Nyní je respektovanou psychiatričkou, která se specializuje na myšlení zločinců, Evelyn pracuje v Hanover House, léčebném zařízení s maximální ostrahou, které se nachází v malém městečku na Aljašce. Má rozpory se seržantem Amarokem, který je přesvědčen, že Hanover je pro místní obyvatele hrozbou, i když osobně je ke krásné Evelyn velmi přitahován a hrozí, že se jeho svět převrátí vzhůru nohama. ZAČÍNÁ PRCHAT PŘED SVOU MINULOSTÍ Život ve městě se změní v noční můru poté, kdy je nalezeno zmrzačené tělo místní ženy. Pro Amaroka je to důkaz, který potřeboval: Hanover se musí zrušit. Evelyn má důvod k obavám, že se jí tento zločin osobně dotýká, že vrah, který jí straší ve snech, si jí opět našel, a že život, který si tak pečlivě vybudovala, už nikdy nebude takový, jaký byl.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Omega

Her Darkest Nightmare , 2016

SimonaP
26.01.2024 2 z 5

Kniha mě teda hodně nudila, občas mi děj přišel neuvěřitelný a ostraha nebezpečných vězňů teda dost chatrná. Škoda, nápad by to byl dobrý.

JitkaHambi
10.02.2023 3 z 5

Nebylo to špatné.! Aljaška, bouře, věznice s nejhoršími psychopaty, vraždy...
Souhlasím s tím , jak už je v mnoha komentáři zmiňováno, že občas se to teda vleklo a bylo tam spousta nelogických věcí a opakovaly se věci z minulosti pořád dokolečka dokola, ale číst se to dalo.Urcite si přečtu i další díl

Leník95
28.12.2022 2 z 5

Kniha mě nijak neoslovila. Dost věcí tam nedávalo smysl a bylo to až neuvěřitelné. Čekala jsem asi něco jiného od knihy a trošku více napětí. Thriller u kterého jsem se smála, to už mluví samo za sebe. Já se teda do další knihy od autorky nepustím.

luci78
25.06.2022 4 z 5

Bohužel jsem první četla ten druhý díl a až pak tento a to s odstupem času, takže jsem v tom byla děsně zamotaná, dlouho jsem se nemohla zorientovat, i jsem si říkala, jestli už jsem to nečetla. Nebylo to špatně čtení, takový lehký nadprůměr, celkem napínavé, trocha romantiky.

Staráknížka
12.06.2022 1 z 5

Přiznám se, že knihu zřejmě nedočtu - to se mi stává zřídka - ale prostě mám z ní hrozně nepříjemný pocit. Nalákala mě anotace, ale zklamání - rozhodně se po dalších dílech shánět nebudu.

Vanula06
10.12.2021

Knihu jsem nebyla schopná dočíst. Anotace se mi líbila, nápad to je dobrý, ale nemohla jsem se přemoci to dočíst - neustále se tam opakuje, co se kdysi stalo (ale opravdu velmi často) a do toho hlavní hrdinka je ukňouraná - až moc. Ještě, že jsem ji koupila ve výprodeji za 50 Kč, tak to tolik nemrzí.

MonaBella
22.10.2021 5 z 5

Napínavé čtení

AmyLee992
01.07.2021 5 z 5

Za mě rozhodně 5 hvězdiček :) moc moc mě kniha bavila a napínala a závěr se mi líbil a zároveň překvapil. Nemůžu se dočkat, až se pustím do druhého dílu. Doporučuju!

VerczaV
15.02.2021 2 z 5

1/2 knihy nuda, pak docela dobrý.

kacka66
27.01.2021

Moc pěkná kniha, napínavá až do konce ????

shootingstar
30.12.2020 odpad!

Hrozná blbost. Nedává to smysl, navíc je to otřesně přeložené. Dál už nemá smysl to hejtit, protože to přede mnou moc pěkně udělali jiní. Pokud mi odpustíte ty anglicismy, tak bylo tam prostě moc wtf momentů a celkově epic fail.

Trustty
24.11.2020 3 z 5

Takový slabší průměr.
Dalo se z toho vytřískat mnohem víc :)

Wasylka79
04.07.2020 2 z 5

Kniha mě nebavila místy až nudila.Myšlenka dobrá podání na papíře horší.

iveta0159
19.06.2020 2 z 5

Chvilkami mě knížka dostala, děj byl napínavý, ale byly tam i pasáže, které bych nejraději přeskočila. Takže pro mě takový průměr.

perpe2a
14.06.2020 3 z 5

Nebylo to vůbec špatné, dala bych i 4 hvězdy, kdyby mě občas neprudilo nudné rozepisování sex. scén a pokusů hlavní hrdinky a neustálé opakování traumatu z dospívání. Myslím, že to bylo trochu zbytečné. Jinak se mi kniha líbila. námět dobrý a hned se pouštím do druhého dílu.

BarkaS
16.05.2020 2 z 5

(SPOILER) Hlavní hrdinka Evelyn je dost prapodivná. Ne proto, co zažila, ale proto, že potom, co zažila, by ji někdo nechal pracovat se sexuálními devianty a psychopaty (za mě první epic fail). Je prapodivná i proto, že neustále řeší, jak je nadržená, ale místo sexuálního napětí to působí jako pubertální výkyvy (2.). Děj mi z nějakého důvodu připomínal Purpurové řeky (ale horší), a když autorka zmínila, že (jen malý pidi SPOILER) hlavní objekt Evelynina zájmu policista Amarok má dvojče, přestalo mě to bavit. Dovršily to reakce Evelyn na smrt její kolegyně a “skoromatky”.

ronave
01.05.2020 5 z 5

Podle mě je kniha skvěle napsána. Napínavá od začátku až dokonce, oslazená trochou erotiky ;-)
Evelyn je oběť psychopata, která pracuje se sériovými vrahy. Snaží se vyrovnat se svou minulosti a pomoci ostatním i sama sobě....
Vřele doporučuji. Držím v ruce druhý díl a doufám, že bude stejně dobrý nebo lepší :-)

Leena
27.04.2020 3 z 5

No, občas ty myšlenkové pochody doktorky byly trochu nelogické, ale jinak to celkem šlo:-)

evik_svistik
18.02.2020 5 z 5

Mrazivé, napínavé a já jdu rovnou číst druhý díl!!! Je teda pravda, že tam do toho bylo zamícháno trochu té romantiky a erotiky, ale nic, co by se nedalo číst. Napětí každopádně převažovalo.

JustWomen
10.02.2020 5 z 5

Psychiatrická léčebna na Aljašce, zima, temno, psychopati kam se podíváš... Čtivý thriller s psychiatričkou Evelyn mě bavil. Všimli jste si, jak úzký je často přechod mezi psychiatrem a psychopatem?