Král noci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vítají tě temné uličky, tajemné stíny vrhané lucernami a stráže neúnavně plnící svoji povinnost. Vítají tě střechy domů i tajemná sklepení. Proplížíš se stokami i zahradami plných tajemných tvorů. A vůbec není jisté, že přežiješ… Dva nejlepší Rossaromští zloději zmizeli. Dva zloději, kteří Tě vychovávali. Dostáváš úkol, který možná odhalí tajemství jejich zmizení. V podsvětí mezitím nastává souboj o to, kdo se stane nejlepším zlodějem. Kdo se stane Králem noci. Tvůj úkol, pokud ho splníš, může zajistit, že se jím staneš Ty! Nebude to snadné, půjde o moc, půjde o život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41126/kral-noci-41126.jpg 3.317
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Král noci

cziss
14.10.2020

Jak tu zaznívá, zlodějská část je super. Ale ta hlavní vloupačka je opravdu nedomyšlená a dost těžká, protože hodně bojujete se silnými protivníky. 8 životů je prostě málo.

Kamba
25.09.2020

Dost zklamání. Tenhle gamebook má rozhodně potenciál, hrát za zloděje je dost unikátní záležitost. Bohužel na dobrý začátek navazuje velice přímočaré dobrodružství, s malým počtem důležitých voleb a na zlodějský gamebook velký počet soubojů. Navíc je velmi obtížný, ani po 2 hrách jsem na konec nedošel. A myslím, že ani nedojdu.


kristijan
29.04.2020

Řekl bych, že je tenhle díl trošku nedotažený, což je škoda, protože většina vloupaček tu byla opravdu skvělá zábava. Chtělo by to do druhého vydání trošku lepší obálku (omlouvám se panu Bauerovi) a uvnitř vychytat pár much. Pak by to byl hodně slušný gamebook. Zvlášť nedoplnění životů po několika nocích na cestě z Alby k finální loupeži se mi zdá jako dost likvidační chyba, když je v Albě i potom cestou tolik příležitostí, jak můžete dostat zle natlučeno. Lepší ***.

angloumene
20.11.2015

Můj druhý gamebook v životě, popravdě jsem z něj ale příliš unešena nebyla. Některé z kroků jsou trochu na sílu - můj celkový dojem z této knížky je tedy spíše průměrný.

yank3e
20.01.2013

Sedmý gamebook ze série Negart Group. Na gamebook průměrná kvalita, dobrá zábava na pár hodin.
Gamebooky v této sérii na sebe nepřímo navazují, spíše se odehrávají ve stejném světě. V některých knihách si zahrajete za stejné postavy, navštívíte stejná místa, nebo jsou zmíněny události z předchozích dílů.