Nebezpečné proudy

Nebezpečné proudy https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/116904/mid_nebezpecne-proudy-4ML-116904.jpg 4 34 5

Sestry Drakeovy série

< 4. díl

Libby Drakeová se nikdy nepovažovala za příliš atraktivní ženu, takovou, která by mohla získat pozornost hezkého a inteligentního biochemika Tysona Derricka. Osud je sice spojí, ale ponechá zranitelnými před záhadným nepřítelem. Avšak ani mnohá nebezpečí, která na ně číhají, nedokážou zkalit jejich vzkvétající lásku.

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Baronet

Dangerous Tides , 2006

brouca
15.09.2019

Nechápu, proč sestrám změnili jména proti originálu. V některých anotacích jsou původní jména a v knize jiná. Když čtu v textu Aduš a Kamčo, mám husí kůži.

helenkan
08.04.2017 4 z 5

Trochu toho nadpřirozena nikdy neškodí. A tuhle sérii jsem si přečetla fakt s chutí.

Tevik
28.02.2016 5 z 5

Tuto knihu jsem si koupila jako druhou po oceánech a opět mě nesklamala.

Nuttelka
24.07.2013 5 z 5

opět super počtení... fakt mi mrzí, že poslední 3 knížky zbylých sester u nás už nevyšly :-( jsem zvědavá, jaké osudy mají... ach jo...

Evaevelína
01.11.2012 4 z 5

když jsem vzala knihu do ruky, zaujala mě obálka,tady se opravdu povedla.Jinak tato kniha je ze tří předchozích asi ta nejlepší.Samozřejmě plno chyb či přehozená písmenka ty tu také jsou požehnaně.Jinak dějově je akčnější, i milostnější. No na můj vkus moc úrazů, ale bodejd jsou to sestry Drakeovy a ty vždy pomůžou.Jinak co mě žralo jsou jména dvou sester Lea a Ela a to se mě tam motalo.

láska

2010  72%Kouzlo ve větru