Nebezpečně blízko

Nebezpečně blízko https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37131/bmid_nebezpecne-blizko-5j6-37131.jpg 4 282 56

Když se Bailey vydá na dovolenou, netuší, jak velké dobrodružství ji čeká. Při přeletu hor vysadí motor letadla a pilotu Cameronovi se jen s potížemi podaří nouzově přistát. Oba jsou zranění a Bailey si uvědomuje, jak těžké bude přečkat v mrazivé divočině. Že jim jde opravdu o holý život, to se jim potvrdí po zjištění, že havárie jejich letadla nebyla žádná nehoda...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Up close and dangerous , 2007

Samira
13.04.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, vtipná, napínavá a dobře vymyšlená. Hlavně závěr a nečekané vyústění zápletky. Něčemu jsem se musela pousmát, ale celkově se to četlo strašně příjemně. Hlavní postavy si mě oba získaly, jen vytýkám, že tam nebyl alespoň kratičký epilog, i když se to dalo dobře odhadnout.
Celkově stojí za to, doporučuji!

petrulka
24.01.2014 3 z 5

Lehké čtení, romantiiiika okořeněná bojem o přežití v divočině..přečteno na jeden zátah :-)

vaili
02.12.2013 4 z 5

Tak slušná kniha, kde teda jsem nestíhala při záchraných pracích Bailey :)) to snad normální člověk nemůže být tak sečtělý a šikovný, protože pokud ano tak bych na sobě měla asi dost zapracovat... :)

renefer
06.10.2013 4 z 5

Ačkoliv knížky od této autorky moc nemusím, tahle se mi líbila. Četla jsem spoustu kladných a nadšených recenzí na knihy od LH, takže jsem se jimi zazásobila a jak jsem začala číst, tak mi došlo, že tohle není můj šálek čaje. Nicméně každou poctivě přečtu a pak pošlu dál. Až na tuhle. Možná, že to není úplně typický styl této spisovatelky, ale já jsem se celou dobu skvěle bavila. Nejvíc mě dostal "připojený Karlík" :-)

Charley
16.09.2013 3 z 5

Nebylo to špatné, ale něco mi v tom chybělo. Nedokážu ale přesně říct co. Nicméně jako oddechovka to ušlo. Závěr mi přišel asi nejzajímavější.

hošanda
14.08.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.

Misha*
21.07.2013

Ta knížka se mi moc líbila, je napínavá a strašně romantická.. Nádhera '))

avad
26.04.2013 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, vřele doporučuji.

Adriassa
29.01.2013 odpad!

Ona je strašně a strašně krásná a on je božsky krásný, prostě oba téměř dokonalý. Pro fanoušky červené knihovny asi dobrá kniha, ale mně se nelíbila.

zoja
22.10.2012 5 z 5

Dávám pět hvězdiček. Pěkná romantika a ke konci jsem upustila i slzu :-)

Evaevelína
20.10.2012 5 z 5

Mě se kniha také líbila.Překlad byl pěkný a vtipný.U mě představa zafungovala.Jo závěr byl opravdu nečekající,škoda že jsme byli ochuzeni o epilog.

modranka
28.09.2012 4 z 5

Scény sa mi zdali trochu pritiahnuté za vlasy. Neviem si totiž predstaviť milovanie s otrasom mozgu, v mrznúcej zime bez strechy nad hlavou. Myslím, že si autorka pomýlila rozpálený piesok na pláži so zamrznutými horami. Ale asi si povedala, biela je biela, tak čo! Ale ponúkla aj pár vtipných dialógov. Záver však bol prekvapujúci, preto som dala 4 hviezdičky, inak by boli len 3 .

vladka2104
07.05.2012 3 z 5

Čekala jsem napětí a dočkala se červené knihovny :-(

Val
27.12.2011 5 z 5

Doporučuju......napínavé, vtipné.... odhadnout konec není sice příliš těžké, ale i tak je kniha úžasná.

mumin63
14.08.2011 5 z 5

Tahle knížka se mi líbila moc, opravdu doporučuji

meduzka123
22.03.2011 5 z 5

Tuto knihu vřele doporučuji ...