Nebezpečí pravdy

Nebezpečí pravdy

Televizní reportérka se vrací z válečného Sarajeva zpět do Washingtonu. Dělá interwiev s mladým milionářem,který patří ke klanu Kenedyovců. V zápětí zjistí,že je perspektivní kandidát na senátora zavražděn ve svém domě.. Daně je podezřelé, že během jediného roku už pět členů rodiny Winthropů zemřelo násilnou smrtí. Čím víc se Dana blíží odhalení pravdy, tím víc je v ohrožení její vlastní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32062/nebezpeci-pravdy-VhA-32062.jpg 4.286

The Sky Is Falling (2000)

Literatura světová, Detektivky, Romány
Vydáno:, Alpress

moudivlacek

Tato kniha je volným pokračováním Dokonalých plánů, hlavní hrdinkou tu je reportérka Dana, která začne dumat o "smrtelných nehodách" jedné významné americké rodiny. Tak se dostane do nebezpečí a nejen ona. Navíc její snoubenec je odlákán svou bývalou manželkou, u které diagnostikují rakovinu. Jen jsem se modlila, aby u ní odhalil ještě jiné cíle, naštěstí dotyčná poznala, že Jeff opravdu Danu miluje a šla z cesty, protože ona měla jinou budoucnost. Také je tu Kemal a jeho podivné chování, které ale brzy se vysvětlí.
Knihu doporučuji.

cukrovka
15.08.2017

Napínavá kniha. I když měla pomalý rozjezd, ke konci jsem se od ní nemohla odtrhnout.

bábuška
26.04.2017

Všechny knihy S. Sheldona jsou plné napětí a dobře se čtou, i tato je výborná, v poslední třetině jsem se už od ní nemohla odtrhnout. A samozřejmě i kvalitní překlad.

hana4834
10.01.2017

velmi výborná kniha vřele doporučuji

alnahu
29.12.2016

Výborná kniha v které nechybí napětí,romantický milostný vztah, přesně jak to mám ráda v románech od pana Sheldona.

albert19
27.11.2016

velmi dobrá kniha, tento žánr mám rád, doporučuji.

TaLu
18.09.2015

Knihy od autora jsou napínavé a udržují čtenáře od prvních stran v pozornosti až do konce. Má velmi vyrovnanou kvalitu knih. Vždy si ráda přečtu jeho další knihu. Místy nereálné situace ničemu nevadí, protože se u jeho knih čtenář, podle mne, velmi dobře baví.

elli09
07.07.2014

Príšerný brak, stále sa opakovalo to isté. Príbeh o trafenej reportérke, ktorá si adoptuje postihnutú sirotu zo Sarajeva a namiesto toho aby sa venovala adoptívnému synovi, pátra po vyvraždenej rodine. Zaujímavé z pohľadu američana je to, že Rusko je zlé a USA len to naj naj. A naivná reportérka sama na všetko príde...

Věro
26.07.2013

Docela dobré čtení a výborný překlad. Po dlouhé době jsem dal přednost knize před spánkem.

Val
12.07.2013

Jsem mírně v rozpacích, páč už nevím co ke knihám S. Sheldona psát .... Všechny, které jsem dosud přečetla byly úžasné a ani tato není výjimkou :-) Je fakt, že se první polovina knížky rozjížděla o něco pomaleji, ale druhá to výborně vyvážila. Super !

Jack Bauer
24.01.2012

Úplně první má kniha, kterou jsem díky jednoduše zvoleným větám a stylu autorova psaní přečetl v angličtině.