Naučte se číst myšlenky!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V této knize najdete vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal odborník na čtení myšlenek. Je to umění, které uplatníte jak v osobním, tak i pracovním životě – při pohovorech, na prvním rande, při prezentaci návrhů vašemu nadřízenému i ve společenských situacích, kdy potřebujete prosadit své názory a získat druhé na svou stranu. Na rozdíl od jiných publikací se tato nezaměřuje pouze na řeč těla, ale prozradí vám i to, co můžete vyčíst z hlasu, použití konkrétních slov či slangu. Naučíte se odhalit, když vám někdo lže nebo s vámi vědomě či nevědomě flirtuje. Zjistíte, jak s druhými lidmi hladce navázat vztah, nenápadně jim vnuknout svůj názor i jak ovlivňovat jejich emoce. Jako bonus vám autor prozradí několik zábavných triků, které budou na neznalé diváky působit jako skutečné a efektní „čtení mysli“ a s nimiž bezpochyby zazáříte na večírcích. Dozvíte se například, jak poznat, na co druhý člověk myslí, nebo jak uhádnout, ve které ruce drží nějaký předmět....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/321843/naucte-se-cist-myslenky-UR2-321843.jpg 44
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, New Age
Vydáno · Grada
Orig. název

Konsten Att Läsa Tankar · 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Naučte se číst myšlenky!

Přidat komentář
hu_87
19. května

Relativně dobrá knížka, chvílemi mi přišla jako taková všehochuť, ale jak už to u příruček ohledně řeči těla a tak podobně bývá, podnětné informace tu určitě uvedeny jsou.
Dokonale se hodí jako takový malý začátek, když se chcete více dozvědět o řeči těla. Fexeus ví, o čem píše a taky moc dobře ví, jak čtenáře zaujmout.

Iki1
08.08.2017

Vcelku dobrá příručka se spoustou rad. Je doplněna ilustračními fotografiemi. Jak autor uvádí, tato disciplína ovšem vyžaduje pořádný trénink.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Autor a jeho další knihy

Henrik Fexeus
švédská, 1971

Kniha Naučte se číst myšlenky! je v

Právě čtených2x
Přečtených4x
Doporučených1x
Knihotéce3x
Chystám se číst10x
Chci si koupit2x
dalších seznamech1x