Naučte se číst myšlenky!

kniha od:

Naučte se číst myšlenky! obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

V této knize najdete vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal odborník na čtení myšlenek. Je to umění, které uplatníte jak v osobním, tak i pracovním životě – při pohovorech, na prvním rande, při prezentaci návrhů vašemu nadřízenému i ve společenských situacích, kdy potřebujete prosadit své názory a získat druhé na svou stranu. Na rozdíl od jiných publikací se tato nezaměřuje pouze na řeč těla, ale prozradí vám i to, co můžete vyčíst z hlasu, použití konkrétních slov či slangu. Naučíte se odhalit, když vám někdo lže nebo s vámi vědomě či nevědomě flirtuje. Zjistíte, jak s druhými lidmi hladce navázat vztah, nenápadně jim vnuknout svůj názor i jak ovlivňovat jejich emoce. Jako bonus vám autor prozradí několik zábavných triků, které budou na neznalé diváky působit jako skutečné a efektní „čtení mysli“ a s nimiž bezpochyby zazáříte na večírcích. Dozvíte se například, jak poznat, na co druhý člověk myslí, nebo jak uhádnout, ve které ruce drží nějaký předmět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321843/naucte-se-cist-myslenky-pXV-321843.jpg 3.97
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, New Age
Vydáno, Grada
Orig. název

Konsten Att Läsa Tankar, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Naučte se číst myšlenky!

Přidat komentář
hu_87
19.05.2019

Relativně dobrá knížka, chvílemi mi přišla jako taková všehochuť, ale jak už to u příruček ohledně řeči těla a tak podobně bývá, podnětné informace tu určitě uvedeny jsou.
Dokonale se hodí jako takový malý začátek, když se chcete více dozvědět o řeči těla. Fexeus ví, o čem píše a taky moc dobře ví, jak čtenáře zaujmout.

Iki1
08.08.2017

Vcelku dobrá příručka se spoustou rad. Je doplněna ilustračními fotografiemi. Jak autor uvádí, tato disciplína ovšem vyžaduje pořádný trénink.