Cela číslo 17

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Ďalší brilantný triler populárneho Dominika Dána sa opäť opiera o skutočný príbeh z deväťdesiatych rokov. Profesor Puiskailer je odsúdený za vraždu manželky na trinásť rokov. Je internovaný na cele číslo 17 s tromi vrahmi. Riaditeľ väznice sa rozhodne využiť jeho vedomosti na prípravu syna na maturitnú skúšku. Za odmenu prevelí profesora z mangľovne do administratívy. Profesor začne z dlhej chvíle písať pamäti. K jeho zápiskom sa dostane detektív Krauz. Z textu pochopí, že na profesorovom odsúdení nie je niečo v poriadku. Poprosí priateľa Chosého o pomoc. Začne sa pátranie na vlastnú päsť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26765/big_cela-cislo-17-HK7-26765.jpg 4.6680
Nahrávám...

Komentáře (186)

Kniha Cela číslo 17

SilvieSisinka
15. ledna

Skvělá napínavá detektivka.Zaver jsem tak trochu tušila i tak super čtení.

ErikaKej
01. ledna

Super kniha, mňa veľmi bavila aj tá "vianočná vraždička" a koniec bol fakt silný. Vypočuté jedným dychom od pána Geišberga ktorý nema konkurenciu. Vynikajúce a odporúčam.


SadUnicorn
28.12.2021

(+ SPOILER) Po druhém přečtení přehodnocuji a dávám 5*. Rozhodně výjimečná dánovka, která je v sérii jako závan čerstvého vzduchu. Kamilovy zápisky psané v ich formě jsou velice vítanou změnou. Navíc popis života ve vězení mě velmi bavil. Celý případ je skvěle vypracován a konečně se jako čtenáři dočkáme dobrého konce. Při dopadení vrahů při činu jsem měla vyloženě radost. Přidávám si na seznam těch nejlepších a výjimečných dánovek.

Petronela16
11.11.2021

Zase raz super popočúvaníčko v podaní M.Geišberga.No, neviem, čo by som o tom viac napísala, bez toho, aby som prezrádzala dej.Skutočne ma to nesmierne bavilo, aj keď som mala obavy, či to nebude nejaké moc politické...ale fasa, nebolo.Predpokladala som však iného vraha, nevadí ,hlavne, že to bolo pútavé.Určite odporúčam a ešte viac v audio podaní.

kolacky
03.10.2021

Jedna z nejlepších knížek od DD!!! Všem vřele doporučuju a ani slovo o obsahu, abyste si všechno osobně vychutnali!

klokan.1905
14.09.2021

Cela číslo 17...
Chcete, aby Vám na sebe při četbě díly chronologicky navazovaly? Tak tento je nyní v pořadí devatenáctý... Ale jak už jsem měl možnost DD čtenářsky poznat, tak s tím pořadím ještě asi pěkně zamíchá... :-) Jenom mně zatím vsunul do chronologického čtení dva další díly... :-D
Zpátky k samotné knize...
Cela číslo 17... V knize na Vás budou čekat dvě časové linky...
V první z nich (1993-1998) bude profesor matematiky Kamil Puskailer, muž odsouzený na třináct let do vězení za vraždu své manželky Julie, vyprávět příběh o tom, jak se dostal do vězení a dále i o pobytu ve vězení, kde si z trestu odseděl již pět let...
Druhou časovou linkou bude rok 1998, kdy je přímo na Štědrý večer na ulici objeveno tělo zavražděného může s bajonetem v zádech... Od štědrovečerního stolu je k šetření případu přivolán Richard Krauz... Podaří se mu tento případ rychle vyřešit? Jak se dostane k prošetření případu Kamila Puskailera?
Neváhejte a čtěte! Pro mě jedna z nejlepších knih od DD!

janina66
24.07.2021

Tak to mě opravdu moc bavilo! Opět jsem vyposlechla audioknihu v originále a dokonalé. Opět jedna odbočka k vraždě o vánocích, jako malé zpestření k hlavní linii.

akdar72
10.07.2021

Další dokonalá Dánovka. Každý další díl je lepší a lepší.

1 ...