Naša trápna mamička

Naša trápna mamička https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428863/bmid_nasa-trapna-mamicka-rwW-428863.JPG 4 127 127

Možno to poznáte. Pripadá vám mama príšerne nemoderná, ba priam trápna? A mama Tinky a Lissy chce navyše sprevádzať triedu na školskom výlete! Našťastie sú čarodejnice, a tak sa ju snažia trochu vylepšiť - samozrejme pomocou kúziel. Netušia však, že čoskoro budú mať oveľa väčšie starosti...

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (SK)

Mehr Pep für Mam! , 2002

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
02.01.2023 4 z 5

Další kniha ze série o dvou nevlastních sestrách Tince a Lissi. Je to spíš pro mladé slečny, ale jako oddechovka stačí.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Richelle
12.03.2017

I tady tu knihu od Thomase Breziny jsem dříve vlastnila ve své skříňce s knihami. Jako malá dívka jsem ji četla s úžasem. Byla to kniha, u které jsem nemusela přemýšlet, protože byla primitivní. Knihu bych si teď do ruky znovu nevzala.

Knihomil
10.03.2013

Nejvtipnější knížka, kterou jsem kdy četla.

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

MysticHaa
02.06.2012

Tohle je zrovna má méně oblíbená kniha z té série... :)

DendousSKS
25.11.2011 odpad!

Máma,mistr trapasů? Já bych spíše řekla Knížka,mistr odpadů. Todle byl náký Brezinův omyl. Chápu,že název knihy zní dobře a spousta dětí si to přeje dostat a už se nemůže dočkat na skvělé počteníčko stejně jako já v té době kdy ta kniha vyšla u nás,ale bohužel kniha to očekávání hrubě nesplnila.

Thomas Brezina
rakouská, 1963