Náměstíčko

Náměstíčko https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61652/mid_namesticko-3qi-61652.png 4 6 2

Náměstíčko Autor úspěšných seriálů Život na zámku a Šípková Růženka přináší v Náměstíčku příběhy s dramatickými i komediálními zápletkami, které budou pro čtenáře doslova lahůdkou. V deseti samostatných povídkách, které jsou drobnokresbou postaviček malého města, se objevuje svérázná dvojice: trafikantka Plecitá a bývalý kontrolor Lopušný. Ti dva se nesnášejí a zároveň bez sebe nemohou být. Humorně i vášnivě diskutují o všem, co se na místním náměstíčku šustne převzato:http://knihy.heureka.cz... celý text

Johny_H.
23.12.2023 5 z 5

Co napsat k této knize. Seriál jsem viděl nesčetněkrát možná že až nezdravě moc. Kvůli tomu jsem se také několikrát vydal na místa natáčení a příští rok si to projdu rád znovu. Možná je to způsobeno výkony herců, výborným scénářem nebo fenomenálním hudebním doprovodem od Petra Hapky kterého opravdu zbožňuji, ale tento seriál miluji kromě šesté povídky a co se týče knihy tak jsem si jí užil. Ano některé dialogy byly pozměněny a to buď jen prohozením slova ve větě nebo celé pozměněny někde to vadilo zvláště ve čtvrté a desáté povídce je to o dost lepší v seriálové verzi. Nic méně jsem si tuto knihu také moc užil a nemohu jinak je to srdcovka 5/5

Liduka
03.04.2019 5 z 5

Moc se mi líbil seriál i kniha. Jen by mě u některých povídek zajímalo, jak se ubíral příběh dál.