Nákaza

Thriller z lékařského prostředí, ve kterém se setkáváme s Dr. Marissou Blumenthalovou, kterou můžeme znát i z knihy Známky života.
V L.A se začne šířit epidemie neznámé nemoci. Marissa je vyslána poprvé do terénu. Zajistí karanténu a zjistí, že se jedná o virovou horečku - Ebola. Snaží se vypátrat původce choroby. ..

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21441/nakaza-k2E-21441.jpg 4.1187

Marissa Blumenthalová (1.)

Outbreak (1987)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Nákaza

pingu1

Pěkná, čtivá, napínavá, aktuální téma. Kdo má rád lékařské thrillery, přijde si na své :-)

Prateri

Knihy z lékařského prostředí jsou oblíbené. U mě to není jinak, takže Robin Cook mne vždy potěší. Doktorka Marissa v této knize rovná záporáky - ve skutečném životě neskutečné, ale tohle je kniha, tak co by ne.

moudivlacek
30.04.2018

Kdo má rád příběhy z lékařského prostředí a navíc s prvky detektivky, tak si zde určitě přijde na své, stejně jako já. Myslela jsem si, že se budu nudit, ale bavilo mě to od začátku až do konce a rozhodně s klidným srdcem knihu doporučuji.

OldFirehand
17.01.2018

Ruzaaa, výstižne napísané. Plne sa stotožňujem.

Danago
19.08.2017

Skvělý thriller z lékařského prostředí. V L.A se začne šířit epidemie neznámé nemoci.Hlavní hrdinka je postavena do těžké pozice, musí zajistit karanténu a vypátrat původce choroby, jež je velice nakažlivá a nebezpečná Ebola. Mně se knížky autora líbí a tato mě naprosto nadchla. Přečetla jsem ji jedním dechem, jen těžko jsem ji odkládala. Velice aktuální téma , velmi dobře zpracované. Kniha je velice akční, napínavá a dramatická.

theale
28.12.2016

Zvláštní, myslela jsem, že toto je první knížka z dvojsérie s Marissou.. minimálně dějová souslednost je opačně a také bych tak doporučovala číst. Jinak Marissa patří k mým nejoblíbenějším Cookovým hrdinům.

Ruzaaa
30.10.2016

Kriminální případ z prostředí lékařů. Neurazí, nenadchne. Kniha je čtivá, zajímavý námět, ale pak se hrdinka chová jako střevo. Vše končí happyendem.

tomaserd
14.10.2016