Náhradnice

Náhradnice https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110139/mid_nahradnice-fSF-110139.jpg 4 138 56

Na detektiva Phila Brennana čeká v zapadlém městečku Colchester v Essexu šokující scéna vraždy: jedna ze dvou nalezených mrtvých žen byla v pokročilém stupni těhotenství, nenarozené dítě však zmizelo. Bohužel nejde o první případ tohoto typu podobně zemřely už dvě jiné oběti, úvaha o sériovém vrahovi je tedy nasnadě. Kdo by však byl schopen tak hrůzných činů a co zamýšlí s unesenými novorozenci? K vyšetřování je třeba přizvat odborníka na psychologický profil pachatele. Phil se s Marinou Espositovou zná až příliš dobře. Oba musí zapomenout na to, co mezi nimi dřív bylo, a soustředit se na pátrání. Jakkoli se však snaží, není to jednoduché zvlášť, když jejich společná minulost nese své následky.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Surrogate , 2009

šipek
06.11.2017 5 z 5

Velice dobře napsaná kniha. Četla se pomalu sama, úžasný spád, pomalu se nedá odložit, ale pozor dost drsná kniha. Není pro slabší povahy.

Evule *
17.10.2017 5 z 5

Drsné, ale napínavé a velmi čtivé. Od půlky knihy jsem měla svoji představu o vrahovi, ale závěr knihy mě přeci jen překvapil.

perpe2a
09.08.2017 4 z 5

líbilo se mi, mělo to spád, můžu jen doporučit.

Danago
11.07.2017 5 z 5

Opravdu drsná knížka, která není pro slabé povahy. Velmi čtivě napsaný thriller. Knížku jsem nemohla odožit dokud jsem nedočetla do konce.

p.pavlina
21.06.2017 4 z 5

Kniha opravdu poutavá, nemohla jsem ji jen tak odložit. Na druhou stranu byla velmi naturalistická a chvilkami jsem přemýšlela, jestli jí mám odložit, protože popisované věci byli až nechutné a odpudivé.

sally21
06.03.2017

Přečetla jsem ji rychle, nemohla jsem se odtrhnou, takové knihy se mi hold líbí.

fis.rena
26.07.2016 4 z 5

Napínavé,čtivé,ale úplná bomba to není. Vraha/vrahy jsem odhadla dobře,velké přemýšlení není zapotřebí ani v případě osudu detektiva Phila. Co se mi teda příčilo,tak to byly oběti...nevinné děti,novorozenci.

Loucillé
18.07.2016 4 z 5

Čtivá detektivka, ale opět gradující hlavně konec, tedy tak posledních 30 stran. Za přečtení stojí, ale nic extra. Zajímavé téma..detektivka trochu jinak.

mautina7
05.11.2015 5 z 5

Knížku jsem pořídila za pár korun v Levných knihách a zase to byla trefa do černého. I přestože jsem v detektivkách dost vybíravá, tahle mě hodně bavila. Líbí se mi hlavně propracované psychologie postav. Až příliš často se mi u detektivních příběhů stává, že v nich nacházím nějaké logické trhliny, které mi maličko kazí celkový dojem. To ale není případ této knihy.

Kirtans
15.06.2015 5 z 5

Vynikající.. Především se mi moc líbily některé zvraty. Zvrácené, v některých chvílích rozhodně ne pro slabé povahy.. Moc se mi to líbilo, včetně závěru, kde se autorka stále snaží mást.

stefi61
01.06.2015 5 z 5

Tak to byla bomba!

Krista93277
13.11.2014

Kniha pěkná, dobrý spád, nečekaný konec...

Lenka.Vílka
29.10.2014 4 z 5

Knihu jsem cetla docela dlouho a vlastne jsem zacinala na vickrat...opravdu chyba, protoze jsem se potom zacetla a nedokazala prestat...kniha me nejdriv dostala zajimavym nametem, ale dostat se do stylu psani mi chvilku trvalo (asi bych prestala, kdybych nebyla zvedava, co bude dal)...kniha byla rozhodne prijemnym prekvapenim a potesila...

Šárka5875
03.10.2014 5 z 5

Po dlouhé době výborný thriller. Bavila jsem se po celou dobu, žádná hluchá místa. Nemám nic, co bych vytkla, snad jen, že je škoda, že jiná kniha od autorky v češtině není. Myslím, že plný počet hvězdiček si rozhodně zaslouží. Pouze těhotným ženám bych doporučila odložit čtení na pozdější dobu.

kachnch
26.09.2014 3 z 5

Od této knížky jsem moc neočekávala, o to více mě však překvapila.
Zajímavý námět, napínavý děj a i nějaké to překvapení na konec. Rozhodně nespadá mezi knížky, od kterých bych nedokázala odtrhnout oči, ani jsem se ale nenudila. 3 * - o nic více, o nic méně.

rodak
20.09.2014 5 z 5

Dobrá dobrá dobrá kniha lepší než poslední Lutz doufám že brzy vydají u nás další

lenkavildomcova
08.09.2014 5 z 5

Výborná kniha...přečteno během jednoho dne.... napínavé až do konce...

deena
31.08.2014 5 z 5

Knihu jsem si pořídila ve výprodeji a mohu ji vřele doporučit. Hodně mi připomínala thrillery od Karin Slaughter. Skvěle napsané.

Dousabel
29.07.2014 4 z 5

Výborný thriller, velmi čtivě napsaný. Zápletka poměrně originální, ale ne moc překvapivá, každopádně konec je docela nervydrásající. Ale rozhodně nedoporučuji číst těhulkám, popřípadě matkám všeobecně :)

denuska
27.02.2014 3 z 5

Slušná detektivka, mě ale nijak extra neoslovila, dokonce jsem se musela
v určitých pasážích nutit číst. Až tak napínavé mi to tedy nepřišlo a na
závěr nutný ( nudný ) happy end :-)

vraždy thrillery sérioví vrazi krimi

Autorovy knížky

2012  85%Náhradnice