Naboso

Naboso https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125318/naboso-125318.jpg 4 63 20

Tři ženy přijedou strávit léto do přímořského letoviska a řešit zde své problémy:Vicki, matka dvou malých chlapců, se právě dozvěděla, že trpí těžkou nemocí; její sestra Brenda přišla o práci profesorky poté, co se prozradil její poměr se starším studentem; a jejich přítelkyně Melanie po několika neúspěšných pokusech konečně otěhotněla, ale současně se dozvěděla, že její manžel má milenku. Do hurikánu jejich emocí vstoupí mladý student Josh; i on má svých starostí až nad hlavu. Pomůže si čtveřice navzájem uspořádat své životy? O tom je tento čtivý, zábavný a hořkosladký román o síle lásky, rodiny a přátelství. ... celý text

hannina
10.10.2023 4 z 5

Tři ženy, dvě děti a jeden muž, toť základní sestava jednoho letního příběhu. Tři ženy - každá se svým osobním průšvihem a mladý, krásný, charismatický Josh, který ve svém životě chytá balanc... Román pro ženy, byť realistický.

happystar
02.09.2023 5 z 5

Perfektně napsaný román ze života. Druhá kniha této autorky a zase jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Příběh se čte sám, postavy si snadno oblibite. Jsou knihy, které mají reklamu všude a ve finále mě až tak nebaví. Doporučuji i titul Na viděnou příští léto.

Ywonek
15.05.2021 5 z 5

Krásný letní příběh.

Arsi
22.04.2021 5 z 5

Krásná kniha, plná lásky, bolesti a emocí.

Marcik7
02.08.2020 5 z 5

Ani nevím, jak se tato obálkou velmi nenápadná kniha dostala na seznam mých Chci si přečíst, ale rozhodně nelituji. Zajímavé postavy a příběhy, doporučuji k přečtení.

orchidea
09.11.2019

První kniha od této autorky, kterou jsem četla - moc pěkná . Určitě bude číst její další díla.

Dresia
21.12.2017 5 z 5

Opět plný počet této autorce.

jankaander
17.09.2017 4 z 5

Přečetla jsem,v půlce jsem se začla těšit až to dočtu a začnu jinou,vydržela jsem a konec mě dost bavil,no ale nebylo to žádné velké wau....

Ssojka42
28.04.2017 4 z 5

Poutavý román o ženách, pro ženy. Ze života.

bookcase
08.06.2015 5 z 5

Mám tyhle rodinné příběhy ráda, líbil se mi i tenhle. Tři ženy, tři životní mezníky, rodinné vazby. Dobře napsané.

kneslova
13.04.2015 4 z 5

K mému překvapení, po zvládnutí začátku, se to celkem bez problémů dalo dobře číst. Tak jak zde bylo napsáno přede mnou, lehké čtení o nelehkých životních situacích.

smejkalova.m
02.04.2015 4 z 5

Pěkný příběh.. Akorát mě mrzelo, že tam nebylo jak skončil Josh.. :)

magnolia
12.09.2014 4 z 5

Čtivý román pro ženy, odehrávající se během tří letních měsíců. Tři ženské postavy, z nichž každá vás něčím zaujme a jedna výrazná postava mladíka Joshe, který je neméně zajímavý a sympaticky vnímavý. Vztahy, touhy, chyby a taky písek v botách...Knížka mě velmi překvapila (potažmo i nakladatelství). Je to prostě poutavý román pro ženy a doporučuji ho. Často si na hrdiny vzpomenu, na ten písek ...

ivzu77
07.08.2014 4 z 5

Lehké letní čtení s nelehkými lidskými osudy :-) Mně se to líbilo, čtivé a nemusíte u toho nikterak přemýšlet, oddychovka, i když s vážnými problémy , které by mohly potkat každého z nás.

skulenka
13.01.2014 4 z 5

Odpočinková kniha s třemi základními tématy - osud tří žen a jednoho mladíka. Ve zkratce kniha pojednává o tom, jak se lze v létě povznést nad krutým osudem a životem s přispěním náhody, která zpočátku nevypadá nikterak důležitě. Příběh odpovídá reálu.

stanza
11.08.2013 5 z 5

Mě se kniha líbila, dojemný, hořkosladký román o síle lásky, rodiny a přátelství.

MichaelaMalinka
20.06.2013 4 z 5

Ze začátku mě moc nebrala, ale později jsem byla vtažena do děje a bavila mě :) Popisování boje s rakovinou bylo velmi emotivní, těhotenství s nevěrným manželem a aférka profesorky se studentem...zajímavá kniha od autorky, o které jsem dříve neslyšela a docela mě překvapila :)

evasamankova
11.06.2013 4 z 5

Kniha o nelehké životní etapě. Psáno čtivě, dojímavě, ale přesto tomu něco chybělo.

bai.Cerna
31.03.2013 3 z 5

Velmi jednoduše: Kniha o ženách pro ženy :)

jasmína
18.09.2012 2 z 5

Nevím z jakého důvodu, ale kniha se mi moc nelíbila, zajímavý námět, ale na mě asi málo strhující, škoda.