Náboj

Náboj https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309397/bmid_naboj-CMp-309397.jpg 3 5 5

Aktivování deseti lidských pohonných sil, které vás naplní životem. Už dlouho tu nebyla kniha o osobním rozvoji, která by přinesla něco úplně nového. Čekání je u konce. Kniha Náboj konfrontuje naše vlastní představy o tom, co nás jako lidi pohání vpřed, a po jejím přečtení najdete nový vnitřní náboj, silnější, než jste si kdy dokázali představit. V knize Náboj Brendon Burchard ukazuje, že jediným způsobem, jak významně zvýšit kvalitu našeho života, je aktivovat deset lidských pohonných sil. Tyto pohonné síly jsou naše touhy po aktivnějším řízení, změně, výzvách, tvůrčím vyjádření a vědomí. Formují všechno, co si v životě myslíme, cítíme a co děláme, takže jejich pochopení a ovládnutí je pro náš úspěch a štěstí zásadní. Strategické opakované aktivování těchto pohonných sil je nejrychlejší cesta k plně nabitému životu. Ovládnutí našich pohonných sil není snadné. Proto Brendon vymyslel to, čemu říká „aktivátory“ lidského prožívání – tedy sérii účinných, ale jednoduchých opatření, díky nimž můžete radikálně zvýšit hladinu energie, zájmu a naplnění ve všech oblastech vašeho života. To, co Brendon v knize Náboj odhaluje, vás překvapí a zaujme. Věděli jste, že většina způsobů, jakými se snažíme vyhovět našim přáním a touhám, je ve skutečnosti kontraproduktivní? Ačkoliv máme hlubokou touhu po změně, příliš často v životě nedokážeme učinit takovou změnu, abychom cítili více živosti a smyslu. Brendon nám pomáhá tyto chyby překonat a objasňuje způsob, jak strategicky a inteligentně aktivovat deset lidských pohonných sil, abychom dosáhli jedné věci, kterou všichni chceme: ŽIVOTNÍ NÁBOJ!... celý text

Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Synergie

The Charge , 2012

Stanas513
19.02.2021 4 z 5

Motivační kniha k obnovení nadšení životem.

janulka1310
20.09.2019 3 z 5

V knize je pár zajímavých příběhů a doporučení...nicméně kniha mě nijak zvlášť neuchvátila.

MOu598
03.08.2017 3 z 5

Četla jsem v březnu 2017. Podle mých poznámek:
Přečetla jsem, nic víc.

RenataP
04.11.2016

Potřebujete zjistit, kde máte právě vy ten vnitřní náboj, který motivuje člověka k životu? Ocenila jsem na této knize prostor pro vlastní odpovědi na otázky, které autor během sebereflexe, kterou nabízí, pokládá. V podstatě vám tím vznikne sebeterapeutická kniha a opravdu doporučuji si psát odpovědi na to, co je vám předkládáno, protože zpětně vlastně uvidíte svá řešení. Myslím, že je to maximálně praktická kniha a přesný návod.

JanaDor
08.10.2016 4 z 5

Celkově bych knihu zhodnotila jako přínosnou. Několik poznatků je opravdu pro mě nových a já si je ráda vyzkouším. Něco jsem už věděla a chce to jen více mého odhodlání dotáhnout započatou věc do konce. Přečtení knihy určitě neshledávám jako ztrátu času. Jakákoli informace, která vede k mé spokojenosti je vítána. Kniha je psána čtivou formou, přesto se zabývá vážnějšími tématy, na která se musíte soustředit. Kdo s pozitivní literaturou začíná, ať určitě sáhne po této knize. Kdo už má načteno, tak záleží na něm, jestli si chce něco zopakovat a dozvědět se, že to dělá správně pro svůj spokojený pocit. Mít radost, z toho, že se mám ráda a chci vést plnohodnotný život.