Motivační manifest - Devět pravidel pro utvrzení vlastní osobní síly

Motivační manifest - Devět pravidel pro utvrzení vlastní osobní síly https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367712/bmid_motivacni-manifest-devet-pravidel-p-7gf-367712.jpg 3 5 2

Základní myšlenkou Motivačního manifestu od světoznámého kouče Brendona Burcharda je, že hlavní touhou každého člověka na zemi je větší osobní svoboda. Toužíme po svobodě volby, času, emoční svobodě, sociální svobodě, finanční i duchovní svobodě. V cestě nám stojí pouze dva nepřátelé: vnější nepřítel, který je definován jako společenský útlak ze strany průměrné masy lidí, a vnitřní nepřítel, naše pochybností a strach. Jak na ně vyzrát? O tom je tato kniha.... celý text

Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Omega

The Motivation Manifesto , 2014

ThePOSPA
03.08.2019 3 z 5

Nebylo to zlé, ale čekal jsem od toho více, místy mi přišel až moc velký tlak na odevzdání starostí Bohu.

SuzieHipston
21.06.2018 3 z 5

Tahle kniha pro mě měla velký potenciál, dokud jsem v ní nenašla (na mě) poměrně hodně překlepů a chyb. Tak trochu mi to zkazilo celkový dojem, i když je kniha jinak obohacující a lze se k určitým myšlenkám kdykoli vracet. Není to kniha na jeden den. Postupně s ní rostete.

Brendon Burchard
americká, 1977
2015  87%Zlatá vstupenka
2021  78%Když nemůžeš, přidej!
2018  60%Motivační manifest - Devět pravidel pro utvrzení vlastní osobní síly
2016  64%Náboj