Na psí uši

Na psí uši https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474307/bmid_na-psi-usi-Rz4-474307.png 4 43 19

omantický příběh s krimi zápletkou. Někdy je štěstí blízko. A pes Ben to moc dobře ví! Marek kdysi objevil štěně přivázané v lese ke stromu. Pejsek se mu již dlouho odměňuje svým dokonalým loveckým umem, ale ne vždy patří jeho úlovky k dobře zvoleným. Na psí uši několikrát přísahal, že se vyhne sousedce Heleně a jejímu chovu drobného zvířectva, avšak pudy jsou silnější. Marek často řeší psí průšvihy a Hela je dost naštvaná. Ben jednou v lese najde modelku Valerii. Opuštěnou a neodolatelnou ženu, která se Markovi dostala do srdce od prvního podívání. Jenže zmizela ještě rychleji, než ji pozval na schůzku. Později se však kráska ocitne u něho doma. Stále stejně okouzlující, ale potřísněná krví...... celý text

čef
29.02.2024 3 z 5

Tak nějak je to o milostných trojúhelnících a i nějaký ten kosočtverec se najde. Mezi tím pobíhá Beník a je stlašně jostomilej. Tedy samá láska, těhotenství, milostné minely a i nějaká ta vraždička se najde. Nějak jsem to všechno nepobral, ještě že to má tak málo stránek, o myšlenkách nemluvě.

Alpasstyle
22.03.2023 2 z 5

Začátek mě chytl, ale pak šlo čtení hůře a hůře. Až jsem knihu začala odkládat. Místy vznikají situace, které jsou málo uvěřitelné - spíše absurdní. Na konci se však dovídáme větší souvislosti pro upřesnění.

Příběh mi nepřišel zavalitý romantikou, celkový zážitek byl takový nijaký. Ani postavy mě nenadchly. Žádná z nich mi nebyla sympatická.

Dále opakující se fráze "má dokonalé křivky" působí, že autorka nemá moc fantazie jak popsat krásu těla. Opakuje se zde snad 5x(né-li více). Což už je celkem průšvih.

Čtu autorku po 2. a zatím nic moc. Nevím, zda ji dám ještě šanci.

JitkaKola
11.03.2023 5 z 5

Cte se rychle, prijemny relax. Dostala jsem, co jsem cekala. Doporucuji.

Damaj
01.03.2022 3 z 5

Hodně odpočinkové čtení, kniha se i přesto, že mě moc nezaujala, četla docela rychle. Prvních 100 stran jsem hledala příběh a orientovala se v postavách, ale pak se to celkem rozjelo. I když mně přišlo, že některé postavy tam jsou zbytečné, spíš aby prodloužily (už tak krátký - díky Bohu) příběh.

Lofda
22.08.2021 3 z 5

Potřebovala jsem si zase přečíst něco z českého prostředí, tak jsem sáhla po autorce, kterou zatím neznám. Hodnotím půl na půl, pár situací bylo opravdu přitažených za vlasy, ale jinak odpočinkové příjemné čtení.

Ronnie68
08.08.2021 4 z 5

Taková odpočinková kniha plná romantiky a zápletky ... jo četla se opravdu rychle ...

Al3x4nd3r
10.02.2021

Knihy jako tato, nejsou můj denní šálek kávy. Řekl jsem si, že je načase vyzkoušet něco nového!
A ano to i vcelku klaplo.

Když jsem otevřel balík a v něm viděl knihu, která má 171 stran, nevěřil jsem, že se dokáže příběh rozvinout. Na knihy, které mají pod 300 stran se dívám dost skepticky. Zde jsem se ale mýlil.
Příběh se krásně rozvinul, I když by mohl být určitě delší!

K příběhu jako takovému bych měl jen dvě výtky: občas jsem se ztrácel, z jakého pohledu je příběh psaný. Třeba je to chyba na mé straně (píše člověk, co si celou knihu Eragon myslel, že Safira je člověk????‍♂️????).
Na jedné straně se změnil čas z minulého na přítomný, což mě na chvíli zarazilo. Naštěstí to bylo jen chvilkové. Příběh jako samotný rozhodně špatný nebyl. Jednalo se spíše o příběh ze všedního života se špetkou detektivního prvku.
Příběh se mi líbil také proto, že nad ním člověk nemusel moc přemýšlet(a nic ve zlém!) . Vypnul jsem a četl. Děj se posouval opravdu rychle a bez větších zádrhelů.
Osobně si myslím, že to spíše čtení na jedno odpoledne než na týden (což je má chyba).

Pokud hledáte příběh s menším množstvím postav, u kterého nemusíte moc přemýšlet a radši byste "vypli" a odpočali si u nějaké hezké romantické knihy ze všedního života s trochou detektivky, tak tahle kniha je přímo pro vás!

petulkapeta
01.08.2020 4 z 5

Pekny romanticky pribeh,jen škoda ze pachatel utekl bez potrestani...ale Benik byl super a hned vedel kdo je ten pravy...

Dagmar58
26.12.2019 3 z 5

Nenáročná oddychovka, když nechcete moc přemýšlet...

bagel
03.12.2019 3 z 5

Nenáročná kniha na jedno odpoledne.

janina66
23.10.2019 5 z 5

Nádherný příběh ze života. Beník byl prima ďáblík.

essene
03.10.2019

Oddychové,pěkné

Aracely
02.10.2019 4 z 5

Od této české autorky jsem četla knihu poprvé a moc se mi líbila. Nečekejte žádnou přehnanou romantiku nebo červenou knihovnu, je to spíše román s detektivní zápletkou. Napsala již mnoho knih, ale já si vybrala právě tuhle kvůli zajímavé anotaci a pak taky kvůli krásné obálce.

Více v mé Recenzi.

attila1
09.08.2019 4 z 5

Čtení na dovolenou ideální. Pěkně se četlo.

jana79
13.07.2019 5 z 5

Zaujala mě obálka,pak na zadní straně o čem kniha je. Přečteno za jedno odpoledne. Velmi jednoduše a lehce napsáno. Trošku mi chybělo nedořešeni příběhu postavy Valerie,přišlo mi že konec je trošku uspěchaný. Ale jinak pěkná oddechovka. Mě se libilo,že v tomto příběhu je mix od všeho trošku. Hezka kniha na jedno deštivé odpoledne.

veronika0382
04.07.2019 4 z 5

Kniha má 174 stran, takže jí budete mít za chvilku přečtenou. Já jí dala za dva večery a moc jsem se bavila. Na psí uši je opravdová oddechovka, klidně na léto, při které nemusíte přemýšlet, zasmějete se, pobavíte a odpočinete si. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

katerina5544
03.07.2019 5 z 5

Fajn knizka. Skoda ze neni delsi.

Irsaf
29.06.2019 3 z 5

Nebylo to špatný...

Adél784
15.06.2019 3 z 5

Má nádhernou obálku a četlo se dobře.