Na Freuda já nemám čas, doktore

Cílem knihy je zpřístupnit zajímavou a složitou oblast duševních nemocí, přispět k rozšíření poznání a zmenšení nejasností, které v mnoha ohledech duševní nemoci stále provázejí. Kniha seznamuje s nejzajímavějšími nebo nejčastějšími duševními poruchami. Každá duševní nemoc je vždy uvedena ilustrativním příběhem, který názorně demonstruje, jak daná porucha může vypadat, jaké může mít projevy a znaky. Poté následuje čtenářsky přístupný komentář shrnující hlavní znaky dané duševní nemoci a doporučený postup k jejímu řešení....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/261305/na-freuda-ja-nemam-cas-doktore-261305.jpg 4.322
Literatura naučná, Zdravotnictví
Vydáno:, Portál

Kniha Na Freuda já nemám čas, doktore

jana26997
14.08.2018

Knihu doporučuji každému, kdo má zájem o stručné poznání známějších duševních nemocí. Kniha je psaná velmi čtivou formou, především část s příběhy v první polovině.
Následná druhá polovina může být naopak zase zajímavější pro ty, kteří se chtějí dozvědět i něco z anatomie mozku, nebo o příčinách nemocí a způsobech léčby.

PolarBee
02.09.2017

Super kniha, akorat by se mi vic libilo, kdyby se cela kniha nesla v duchu prvni pulky, coz je vypraveni o konkretnich fenomenech, namisto druhe pulky, ktera je teoreticka a ucebnicova :)

magdacev
08.06.2017

Vynikající kniha pro laiky, dá vám základní informace o psychických poruchách. Měl by si ji přečíst každý.

26.05.2016

Krásně a srozumitelně napsané. Ke knize se budu určitě vracet.