Na dostřel

Na dostřel
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400909/bmid_na-dostrel-Vls-400909.jpg 4 535 535

Další kniha od Taylora Adamse, autora strhujícího thrilleru Není úniku, mistra příběhů o mezních situacích, napínavých v každé vteřině a dramatických až do překvapivého závěru. Mladí manželé James a Elle Eversmanovi projíždějí Mohavskou pouští vstříc novému životu. Nečekaně se jim porouchá auto a oni uvíznou uprostřed pustiny, bez vody, mobilního signálu a jakékoli šance na záchranu. Z více jak kilometrové vzdálenosti je drží na mušce chladnokrevný a děsivě přesný odstřelovač. James s Elle jsou uvězněni za rozbitým autem a ze všech stran je obklopuje jen otevřené prostranství. Není kam se schovat ani kam utéct a nikdo nepřichází na pomoc. Dá se tohle vůbec přežít?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Kalibr

Eyeshot , 2014

Elsasbooks
26.05.2019 1 z 5

Velmi slabé, jako film by to mohlo být super, ale knížka je nanic.

snowpinkee
26.05.2019 3 z 5

Není úniku za mě bylo lepší.
V tomto příběhu jsem se čas od času ztratila. Vadily mi i občasné chyby. Ale přečteno a nelituji. Když bude další kniha od pana autora, určitě si ji přečtu.

ArwenAragorn
24.05.2019 5 z 5

ZÁSAH! TREFA! Pro mě daleko lepší než Není úniku. Tam jsem si k Darby a překvapivě ani k malé dívce nedovedla vytvořit nějaký vřelejší vztah a knihy mi připadala docela nesmyslná (více v komentáři). Tady jsem od začátku fandila Elle a Jamesovi, užívala jsem si napětí a ani chvilku jsem se nenudila. I přes nějaké nereálné situace jsem si čtení báječně užila, chvílemi jsem se i zasmála a doporučuji!

Jájinka
21.05.2019 4 z 5

Líbila se mi víc než Není úniku. Četlo se to spíš jako by se člověk díval na akční film.

Jamra
18.05.2019 2 z 5

Céčkový horor, absurdní, americké, hlavní hrdina se z minuty na minutu přeměnil z obchodního zástupce na Jamese Bonda zkříženého s Walkerem Texasem Rangerem. První díl o 100 % lepší - tohle je velké zklamání.

wena
12.05.2019 4 z 5

Jasně mohlo by se to natočit jako nízkonákladový film kde by do hlavní role byl obsazen Chuck Norris nebo Steve Segal . Jako kniha mě bavila. Nebudu přemýšlet jestli je to reálné nebo ne prostě ten příběh má akci a přímočarost kde čtenáře udrží v napětí do konce i když je už na začátku jasné kdo přežije jen se neví jak.

Costanzo
09.05.2019 3 z 5

No upřímně zápletka byla slušná, tomu bych i věřila, jelikož po světě běhá spousta magorů, ale....z obchodního zástupce (oběť), který neviděl posilovnu ani v televizi, se stává Rambo křížený Chuckem Norrisem a snipera, který měl na svědomí přes 50 lidských životů, prostě odkrouhne včetně jeho dvoumetrového ruského komplice, který vypadá jak nas*aný Shrek? To snad ne...

Denisa232623
08.05.2019 1 z 5

Nemůžu si pomoct, ale více jak 1* dát nemůžu. Kniha slibovala hodně,každý na ni pěl ódy a já se nechala strhnout davem. Ale musím říct že přišlo zklamání. Nemám ráda tyhle sci-fi pohádky. Příběh byl dost absurdní a nereálný.
Nechci nikoho odrazovat, každý malém jiný vkus, ale označit tuhle knihu za světový bestseller? To nechápu..
Ke čtení jsem se vyloženě přemlouvala.

Didi15
06.05.2019 4 z 5

Musím říct, že tato kniha se mi líbila více než předešlá. Když to beru s nadsázkou, tak to byl moc povedený příběh s humornými místy, kdy jsem se opravdu zasmála.Typicky americky hrdinské , ale co....mně se to fakt celkem líbilo:)

barack
04.05.2019 4 z 5

Moc pěkná kniha. Už na základě zdejších komentářů jsem usoudil, že se hodí spíše pro muže než pro ženy a čtení mi to potvrdilo. Doporučuji pro všechny zájemce o napětí a dobře dávkované humorné vložky.

Mišule_11
04.05.2019 3 z 5

Anotace zní lákavě, ale při čtení mě tento příběh již natolik neohromil, abych byla tak spokojená jako u předchozí knihy tohoto autora..! :)
Nepociťovala jsem strach o hlavní hrdiny, nebyla jsem napnutá jako kšandy až do úplného konce, ale čtivý příběh to nakonec byl alespoň v určitých místech..:)

MiroslavKutík
02.05.2019 3 z 5

Asi tak konec mohl být lepší, příběh byl vcelku pěkný nebolí zajímavý nápad na příběh ale nebylo to takové jako u knihy Není Uniku ale věřím že třeba třetí kniha bude fajne.

Lotka
30.04.2019 2 z 5

Předvídatelný konec od samého začátku...prostředek nuda a hlavní hrdina ve stylu MacGyvera. Až příšerně americké. A vlastně se po dočtení ptám: proč to bylo až tak příšerně absurdní.

soupik2012
27.04.2019 5 z 5

Jsem nadšená, protože kniha je sepsána velice poutavým a napínavým způsobem. Umím si představit, že by podle této knihy někdo natočil velice dobrý akční snímek. Kniha si neklade žádný jiný cíl, nežli své čtenáře pobavit. Jak příběh dopadne, je zřejmé od samého začátku, protože je to sepsáno ve stylu agenta 007. Ale to přeci není na škodu. Občas je dobré zcela vypnout a příběh si jenom užívat. Navíc audioknižní zpracování je velice zdařilé a pan Filip Švarc, přispívá k celkovému zážitku.

Pauline23
26.04.2019 3 z 5

Žádný hluboký požitek se nekonal. Hero James který přežil vše popsané. Kulky lítaly kolem...nohy jak z rosolu ale běží dál....Občas jsem se zasmála. Klasicky americké.

adevis
25.04.2019 3 z 5

Nerada porovnávám knihy, ale v tomhle případě udělám výjimku. Oproti Není úniku to bylo dost slabý. Není úniku jsem přečetla za 3 dny, Na dostřel za 14 dní. Kniha mě ani natolik nezaujala, že mi prostě doma ležela rozečtená a já si radši pustila seriál :) Nápad je to dobrý, velmi dobrý. Dokonce to bylo i velmi dobře napsané... ale četla jsem mnohem lepší knihy. Škoda, velká škoda.

morella
22.04.2019 5 z 5

Napínavé. Napínavé. Napínavé.

Martiiiik
20.04.2019 4 z 5

Kniha se mi docela líbila.. byla podobně akční a naprosto nevěrohodná jako ta předchozí.. ale četla se dobře a příběh hezky ubíhal.. ale úplně odvařená jsem nebyla.. ale každý podle svého vkusu :-)

Terrez93
18.04.2019 4 z 5

cetlo se celkem samo, neco bylo opravdu pritzeno za vlasy, ale vcelku mi to vubec nevadilo.pribeh mel spad i pro me neocekavane vyvrcholeni.. 4hvezdicky :)

Laza27
15.04.2019 2 z 5

Tak tedy já se řadím k těm, co kniha nebavila. A to tak, že faaaakt nebavila. Jediné plus bylo, že jsem si ji dala v audio-podobě. Interpretace skvělá, příběh mě vůbec nevtáhl. Neměla jsem ani potřebu někomu držet palce, což se mi snad ještě nestalo. Ale souhlasím s komentářem pode mnou - kniha evidentně dělí čtenáře na dva tábory - buď jste nadšení nebo otrávení.

Taylor Adams
americká