Supertým

Čas mágů a hrdinů skončil. Přichází čas… superhrdinů! Nebo snad existuje nějaký jiný důvod, proč dává Pinocchio dohromady tým a vymýšlí mu těsně přiléhající kostýmy? Mýty, do boje!

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429042/super-tym-C88-429042.jpg 4.238

Mýty 16.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

Fables: Super Team, 2011

Kniha Supertým

elenai
27.12.2020

Už šestnáctý díl v pořadí a pořád mě má čím překvapit. Zde tvůrci svým neodolatelným způsobem vzdávají hold superhrdinským komiksům. Bavila jsem se skvěle a závěr byl docela šokézní, ale nebudu spoilovat. :-) Bohužel jsem se u pár epizodek kvůli dlouhé čtecí prodlevě trošku nechytala, tak jsem si tento díl užila o ždibínek méně než předchozí. Ale to se určitě změní, až si jednou dám re-reading celé série. Těším se už teď!

KubaHanzelin
30.08.2020

Hromada narážek na superhrdinské komiksy, Pinochio alá Profesor X opravdu pobavil, ale celkově to bylo takové.. nemastné neslané. Pan Temný padnul jak moucha poměrně trapným způsobem, místo dalšího epického souboje, bohužel téměř nic tentokrát nepřekvapilo
..ale!
Otevřelo se několik dalších dějových linek, které by mohly být opravdu zajímavé a za to palec nahoru, uvidíme jak se to bude vyvíjet dál, i když už mám po tomto díle (16. z 22) pocit , že se pomalu, ale jistě blížíme do finále..

jarynek
18.08.2020

Pominu-li crossover, tak asi zatím nejslabší díl. Celé to bylo takové sterilní bez napětí, emocí, překvapivých zvratů. Supertým se vlastně nekonal a neohrožený záporák byl přemožen nakonec až příliš lehce a příliš rychle. Tak snad další díl bude povedenější.

Kapis
21.07.2020

Trochu moc strojené, čelí se konci světa a puf, z panelu na panel hotovo, trochu slabší díl v celé této úžasné sérii. Věřím, že zbylých 6 dílů přinese ještě něco zajímavého.

adevr
20.07.2020

Příběh stále pokračuje, a drží si tempo. Vznikají nové situace, objevují se další postavy, a také i jiní, ukrutnější nepřátelé. Komiksová sága jako noha z chaloupky Baby Jagy.

Hwaelos
06.07.2020

Dojem, že po porážce Gepetta série přinejmenším stagnuje a nemá se kam vyvíjet, tenhle díl jenom umocnil. Ústřední problém se vyřešil zásahem "deus ex machina" a kdyby nebylo buffkinovské linky, jen těžko by se na Supertýmu hledalo vůbec něco pozitivního.

Disease
10.06.2020

Je tam sice spousty narážek na superhrdinské komiksy a docela jsem se bavil, přesto ale slabší díl, i když příště při kontinuálním čtení ho možná ocením výš.

Mooneylan
15.05.2020

Dobrý no... Zase mám pocit, že se stala spousta věcí, ale další spousta věcí se otevřela a já chci číst dál!!! Jinak cením fór se superhrdiny (obzvláště s Pinochiem v kolčkovém křesle). Palec hore a těšení na další díl.