Mýtus 6 miliónů

Mýtus o šesti milionech byl publikován anonymně v roce 1969 společností THE NOONTIDE PRESS, Newport Beach, Kalifornie. Kniha byla okamžitě rozebrána. Byla digitalizována a zobrazena na webových stránkách. Existuje společné vědomí, že autor této průkopnické knížečky byl David Hoggan (1923-1988). V tomto druhém vydání je přidán nejužitečnější komentář ke knize podle Arthura R. Butze, autora Mystifikace dvacátého století, prvně publikované v roce 1976. Dílo slouží předně ke studijním účelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287841/mytus-6-milionu-20Y-287841.jpg 3.26
Literatura faktu
Vydáno, Bodyart Press

Kniha Mýtus 6 miliónů

jindriskamalovc
27.05.2017

Nezavrhovala bych knihu až tak docela. Potvrzuji, že překlad není vzorový, ale autor otevírá zajímavé dotazy a v některých částech i odpovědi. Na závěr mohu říci, že jsem nedospěla k novým úsudkům.

dearkiki
17.06.2016

Tohle se vážně nedalo číst. Překlad dělal nejspíš on-line překladač a podle toho to vypadá. Věty dost často nedávají vůbec smysl. Druhou polovinu knížky jsem musela hodně přeskakovat, protože jsem neměla na ty bláboly trpělivost.
Co se týká tématu, napadá mně pouze slovo: Proč? Proč někdo považuje za nutné zplodit toto. Jako by záleželo na tom, jestli bylo obětí 6 miliónů, nebo 6 tisíc. I kdyby jich bylo jen 6, není na místě obhajoba a nic to nemění na tom, co se stalo. A pokud se nám autor snaží namluvit, že všichni svědci lžou, nebo byli umlčeni, je to paranoia nejvyššího stupně.
Knihu nedoporučuji, je to ztráta času.

Útěk z Tábora 14
Útěk z Tábora 14