Myši patří do nebe

Dobrodružství myšky Šupito začíná dramaticky. Myška utíká cestou necestou před lišákem, který ji pronásleduje, a zřítí se z příkrého srázu do propasti. Když se Šupito probudí, uvidí před sebou malou rozpláclou myšku. Ta myška se nehýbá a – vždyť je to ona! A kolemjdoucí sestřenice Žerebrouky, která se s ní vesele pouští do řeči, přece loni umrzla v lese! Co se to jen děje? Čtenáře čeká nejedno překvapení, protože – myši patří do nebe, ale jenom na skok!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337195/big_mysi-patri-do-nebe-yWI-337195.jpg 4.499

Kniha Myši patří do nebe

Ladis777

Kniha je napsána moc pěkně, i když film se mi asi líbil víc. Text je víc mozaikovitý, útržkovitý, leccos je jen naznačeno, ale zase má rychlejší spád.

MilackovaN
24.09.2021

Kniha, která dětem pomocí příběhu myšky Šupito a lišáka Bělobřicha přiblíží téma smrti. Kniha je napsaná velmi čtivě a mohu ji doporučit. Těším se na film :-)

Laurinka1000
16.04.2021

Celkem se mi líbila.

Anička2011
06.04.2021

Docela pěkná pohádka.

Adrim
15.11.2020

Zajímavá pohádka. Netradiční a hezká.

essterkaa
11.03.2020

Ze začátku se mi kniha velmi líbila. Konec mě ale doslova zklamal a poslední věta to opravdu zabila. Je to škoda, protože kniha měla velmi dobrý náběh.

Jifia
13.11.2019

Úžasná kniha, četla jsem několikrát s dětmi.

Ferry9
13.06.2019

Nejdřív jsem chtěl dát tři hvězdy, ale musím říct, že tato kniha je opravdu pěkná. Sice to není čtení úplně pro mě, ale nakonec se mi líbila. Čteno kvůli výzvě.