My Cooking Diary 3 - rodičům a dětem

My Cooking Diary 3 - rodičům a dětem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487028/bmid_my-cooking-diary-3-rodicum-a-detem-bz7-487028.jpg 4 8 4

Třetí díl kuchařky My Cooking Diary obsahuje 120 receptů pro děti od jednoho roku. U spousty z nich jsem se snažila vytvořit více variací, aby inspirace byla co největší. Celkově tedy v knize najdete více než 170 receptů. Jídla jsou v knize prezentována bezpečnou formou nejenom pro metodu BLW.

Jupijow
24.01.2024 4 z 5

Fajn kuchařka, která hodně inspiruje svým přístupem. Jediné, co mi místy opravdu vadilo, je výrazně nespisovná čeština.

makushenka
29.09.2022 5 z 5

Krásná, přehledná, jídla podle ní uvařená jsou vynikající. Taky děkuju za rozhovor s M. Slimákovou.

Luciluc
17.09.2022 5 z 5

Moje nejoblíbenější kuchařka :-) Souzním s autorčinými názory a obecně to, jak se staví ke stravování dětí se mi líbí. Ocenila jsem rozhovor s Margit Slimákovou v úvodní části a že ho autorka zařadila i přes to, že se v některých "výživových názorech" neshodnou. Kuchařka je velmi hezky graficky zpracovaná, recepty rozděleny do přehledných kapitol (Základní recepty a postupy, Snídaně, Obědy, Večeře, Mlsání a svačinky s sebou). Ze začátku jsem si jen musela trochu zvyknout na hovorovou češtinu, kterou je kuchařka psaná. Jinak je to ale kuchařka plná inspirace a zatím vše co jsem z ní vyzkoušela bylo super :-) Určitě doporučuji!

yellow
11.04.2022 4 z 5

Kuchařku jsem dostala, když byl dceři rok a poměrně ráda a často podle ní vařím. Co mi ale doopravdy nesedí je ta nespisovná čestina. A pokaždé, když vidím "šťastné vajíčko", tak se mi otvírá kudla v kapse.

2017  89%My Cooking Diary
2019  89%My Cooking Diary 2