My Cooking Diary 2

My Cooking Diary 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422476/my-cooking-diary-2Z2Pgwn-A5V-.jpg 4 28 4

Druhý díl kuchařky My Cooking Diary obsahuje dalších 100 jednoduchých receptů na každý den. Koncept druhé kuchařky je stejný, jako u prvního dílu. V kuchařce tak najdete inspiraci na spoustu dalších tradičních i zahraničních receptů. 240 stran 100 receptů měkká vazba s kulatou zelenou gumičkou

Žánr:
Kuchařky

Vydáno: , Kateřina Lustigová
více info...

Přidat komentář

Steiniglovka
11.08.2021

Vařit podle Kačí je vždy jistota a je jedno, jestli šáhnete po knize nebo se inspirujete na blogu či sociálních sítích. Jídla se vždy povedla a vždy to je chuťový zážitek. Na kuchařce se mi líbí, že zde najdete jak recepty na jídla z Káti cest po světě, tak dobroty inspirované její rodinou. Před každým receptem je stručné povídání, takový malý příběh k danému jídlu, což krásně ladí s tím, že je Kačí v první řadě blogerka.

michaela.97
23.06.2021 5 z 5

Stejně jako první kuchařka od Kačí je i tahle krásně zpracovaná! Má v sobě nádherný fotky a je opravdu vymazlená do posledního detailu :) Najdete v ní několik základních, ale i spoustu "pokročilejších" receptů, které ale zvládne každý :) Jsou napsány jednoduše a přizpůsobené tak, aby je uvařil kdokoli - to stejné platí i u ingrediencí. Nic složitého k sehnání :) Za mě opravdu povedená kuchařka, kterou doporučuji!


klara.franta
09.01.2021 5 z 5

Moje druhá kuchařka, hned po prvním dílu! S koupí jsem neváhala, jelikož i z prvního dílu jsem uvařila spoustu jednoduchých a chutných jídel. Zpracování je téměř stejné a recepty lákavé už z nádherných fotografií. Líbí se mi osobitý styl Katky, její recepty jsou mi velmi blízké, asi i protože používané ingredience dobře znám. Kuchařku bych doporučila i začátečníkům, kteří se chtějí inspirovat chutnými, zdravějšími recepty většinou jednoduchými na přípravu.

Mondaika
13.04.2020 3 z 5

Blogerku Kateřinu mám ráda a věřím, ze každý, kdo knihu zakoupil ji zakoupil právě díky tomu, ze ji dlouho sleduje a ví jaka je. Kniha je taková rodinná do jejich poličky. Spoustu lidi, kteří ovšem vaří běžně se v receptech najdou a tedy jen malinko zjiskaji inspiraci na neco noveho, alevje to skvělá sbírka do policky a zpracování jiste laka pro uvaření nějaké te dobrůtky...

Štítky knihy

kuchařky zdravý životní styl blogy

Autorovy další knížky

Kateřina Saint Germain (p)
česká, 1990
2017  89%My Cooking Diary
2019  89%My Cooking Diary 2
2021  85%My Cooking Diary 3 - rodičům a dětem

Kniha My Cooking Diary 2 je v

Právě čtených1x
Přečtených37x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených5x
Knihotéce30x
Chystám se číst7x
Chci si koupit25x