Muž se psem

Humorná parodie na detektivní román o hloupých podvodnících a neomylném amatérském detektivovi, který odhalí zločince.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39878/big_muz-se-psem-0Fz-39878.jpg 3.9357

Kniha Muž se psem

jaroiva

Saturnina jsem četla několikrát a ráda se k němu znovu vrátím.
Tohle není Saturnin. Asi tak.

moonell
24.11.2022

Jirotka, no :) Kniha po druhé třetině trochu ztrácí tempo a vtip, autor decentně přepálil start a pak už nestihl doběhnout sám sebe. Ale i tak zábavné a oddechové čtení.

Janek
23.11.2022

Proč srovnávat se Saturninem? Není to Saturnin. Pobaví a rozesměje, co víc si čtenář může přát.

mozkit
07.11.2022

Velmi milé vtipné, lehké počtení. Nic víc za tím nehledat, jen si to v klídku přečíst a užít. Je to taková ta pohodová jednohubka.

adela2316
18.08.2022

Kdysi dávno jsem knihu četla na doporučení kamarádky a pamatuji si, jaké překvapení to pro mě bylo, když jsem došla na konec.
Ted jsem knihu znovu oprášila jako letní čtení a bavila mě opět. Tento humor asi nikdy nezklame. Z toho příběhu na mě úplně sálá pozitivita a radost.
Mám v knihovně dva výtisky, chtěla jsem doma mít ten se zelenou obálkou s krásnými černými obrázky. Ten jsem sháněla po antikvariátech, až se poštěstilo.

Urabu
31.01.2022

Pěkná knížka, jenom ji nesmíte srovnávat se Saturninem.

ZuzanaK.
07.09.2021

Velmi dobře se čte. Asi úplně nenadchne, ale rozhodně neurazí.

deedulka
29.04.2021

Poslechnuto jako audiokniha. Milý a nápaditý humor starých dob prochází celou knihou a zanechá čtenáře v klidném úsměvném rozpoložení. Ale na druhou stranu to asi nebude kniha, kterou bych potřebovala číst víckrát. Konec byl na mne moc zbrklý a chybělo mi tam obšírnější vysvětlení. Celkově to byl však příjemný průměr.