Muminek a narozeniny

Muminek a narozeniny https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92978/bmid_muminek-a-narozeniny-VVd-92978.JPG 4 35 7

„Juchúú! Mám narozeniny!“ Muminek se probouzí celý natěšený. Tohle určitě bude báječný den! Ale pak se ukáže, že jeho kamarádi na narozeniny nejspíš zapomněli, a najednou není báječné vůbec nic. Chudák muminek. Jak to asi dopadne?

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Argo

Moomin and the birthday button , 2010

ještěrka38
14.06.2022 4 z 5

Milý příběh pro začínající čtenáře.

Lienilda
25.11.2020 5 z 5

Máme doma všechny 3 knihy této edice. Muminek a narozeniny, Muminek a sníh, Muminek a noční dobrodružství. Mojim malým dětem se moc líbí, je tam hodně obrázku, minimum textu a každá stránka má jinou barvu, pěkně sladěnou s obrázkem.

Lencza
26.12.2019 4 z 5

Stručné, milé, vhodné pro malé děti, soustředil se i tříletý syn... dá se při čtení s dětmi povídat o tom, jak se asi Muminek cítí, jestli mu asi kamarádi chystají překvapení, a podobně.

Ivanka83
23.09.2019 4 z 5

Milé vyprávění pro malé posluchače.

lenisko
07.10.2017 5 z 5

Původní příběhy o Muminkovi neznáme a tak nemůžeme porovnat. U této knihy se mi na příběhu nejvíce líbí stručnost, jelikož u delšího příběhu by mé dítě nevydrželo. Dítěti se zase líbí obrázky a příběh, který zaujal hlavně tím, že je o narozeninách, dárcích a kamarádech. Knihu čteme hodně často a dokonce už známe některé pasáže nazpaměť. Podtrženo sečteno dávám nejvyšší hodnocení, protože kniha je hlavně pro děti a to mé je z knihy nadšeno a o tom to je ;-)

MOu598
01.08.2017 2 z 5

Četla jsem v lednu 2013. Podle mých poznámek:
Barevné, pro hodně malé děti.
Knížka postrádá duch a charaktery muminků. Příběh - nic.
Nelíbilo se mi.

Broukodrak
21.11.2014 5 z 5

Jednoduché, ideální pro začínající čtenáře - to minimum textu zvládnou přečíst sami. Krásné obrázky.

pro děti mumini narozeniny

Tove Jansson