Můj život s koňmi

Můj život s koňmi https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19107/muj-zivot-s-konmi-19107.jpg 5 21 5

Monty Roberts ve světě proslul jako "muž, který naslouchá koním". Tato kniha je oslavou jeho nejoblíbenějších koní, které vybral z desetitisíců zvířat, s nimiž v uplynulých šedesáti letech pracoval. Vysloužilý farmářský kůň či světově proslulý plnokrevník - všichni něčím přispěli k autorovu jedinečnému pochopení koňské duše a všem touto poučnou, dojemnou a nesmírně zajímavou knihou skládá hold. Jednotlivé příběhy tvoří pestrou mozaiku, která je pomníkem věnovaným jejich památce.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Hobby
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Horses of My Life , 2016

Bafy
29.12.2021 5 z 5

Krásná kniha o krásných koních a o člověku, který ukázal světu že kůň je stejně jako ostatní cítící a chápající bytost která si zaslouží úctu a jiný přístup. Bohužel to stále mnoho lidí nevidí a nechápe ....

jana.hud
05.09.2018 2 z 5

Půjdu proti proudu - mně kniha zklamala.
Byla nudná, vyprávění mi přišla hodně podobná, takže mi to přišlo jako když čtu příběhy pořád do kola.
Do čtení jsem se musela nutit a nakonec jsem to ve 2/3 knihy vzdala.

denča1000
24.09.2017 5 z 5

Jedna z dalších naprosto úchvatných a báječných knih, plných citů a emocí od Robertse. Znova píšu, jak úžasné je to, kolik toho ten člověk zažil a kolik má zkušeností. Kniha je věnovaná několika vybraným jedincům, což opět svědčí o autorově lásce k nim. Co bych změnila je to, že bych ke každému koni napsala datum narození, úmrtí , jména jeho rodičů, fotky koně o kterém příběh je a na konci věnování. U některých koní tomu tak v knize je, ale myslím, že by si to zasloužil každý. Ale na druhou stranu chápu, že tehdy tolik fotek nebylo a že uplynula příliš dlouhá doba na to, aby si Monty pamatoval veškeré údaje a informace. Jako všechny Montyho knihy miluji a doporučuji. U jeho knih a příběhů si vždy přeji, aby nekončily.

Tinoušek
06.01.2015 5 z 5

Skvělá knížka, zhltnuto za jeden večer :3 Opravdu krásná, poutavá... Všem koňákům doporučuju :-)

Jereelee
28.03.2013 5 z 5

Tuto knihu mám opravdu moc ráda a nedělá mi potíže číst si ty nejzajímavější příběhy pořád dokola. Lomitas, Shy Boy, Stanley, Prince of Darkness a mnoho dalších. Pro ty, kterým koně přirostli k srdci, je to naprosto ideální kniha. Vřele doporučuju !!!