Můj vysvlečenej deník

Můj vysvlečenej deník https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30546/bmid_muj-vysvlecenej-denik-MvG-30546.jpg 4 251 47

Je příjemný objevovat sex — dokud do pokoje nevtrhne táta. Je opojný vychutnávat si první velkou lásku — dokud neskončí nešťastně. Je užitečný mít kámoše, kterej ti vždycky rád ubalí špeka — dokud se ti nerozjedou depky. Je vzrušující pohrávat si s myšlenkou, jestli by nebylo lepší nebejt — dokud si tě nevezmou do parády doktoři. Je skvělý mít kámošku, který můžeš všechno říct — dokud tě nepodrazí. A je úžasný mít svoje velký tajemství — dokud se kolem tebe neprojde smrt.... celý text

KristýnaM
28.03.2015

Když jsem viděla film, bylo mi jasné, že si tu knihu musím přečíst. Přečetla jsem ji během asi 5 dnů jen v jiném vydání než je na obrázku. Pak jsem ji půjčila kamarádce a té se taky moc líbila. Je tak podobná reálnému životu a to se mi na ní líbí. Určitě se k ní vrátím!

Ivka162
02.03.2015 4 z 5

Film jsem viděla dřív než jsem četla knihu a jsem za to velmi vděčná, že se tak stalo. Díky tomu, že jsem viděla film a neznala detaily, které byly v knížce se mi film hodně zalíbil. A po přečtení knížky jsem si celkově Můj vysvlečenej deník jak film tak i knížku oblíbila!

vilzuss
19.01.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden den. Tak mě pohltila a tolik jsem si dokázala představit realitu toho všeho, že jsem pořád musela vědět co se stane dál. Film, který vznikl podle knihy je dobrý, ale chybí v něm spoustu věcí, co se objevují v knize, a tak mi přijde maličko neúplný. Podle mě je rozhodně lepší přečíst si knihu. Určitě doporučuji.

Knihomolkaa
24.12.2014 4 z 5

Knížku jsem přečetla za víkend, protože mě opravdu zaujala a já od ní nemohla odtrhnout oči. Moc se mi líbila také zfilmovaná verze, ale kniha je klasicky o něco lepší. :)

Donika
04.10.2014 3 z 5

Zajímavý příběh. Nepochybně by na mě kniha udělala mnohem větší dojem, kdybych si ji přečetla jako patnáctiletá a ne když už je mi 22.
Co se týče pochybností o autentičnosti deníčku a existenci Johany, myslím si, že na tom zas až tak nezáleží.

(K)Belík
29.07.2014 3 z 5

Abych pravdu řekla... čekala jsem něco víc... oceňuji to, že to je pravdivý příběh, ale.... nijak mě to nenadchlo... a osobně by mě zajímalo, jak to všechno dopadlo.... ale nelituji času stráveném nad touto knihou.

jancal
18.07.2014 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Četla jsem jí sice asi dva týdny, ale někdy jsem od ní nemohla odtrhnou oči. Konec knihy je hodně napínavý. Určitě bych jí i doporučila.

KarolinaHou
25.06.2014 5 z 5

Během minulého léta jsem ji přečetla nejmíň 3x. Strašně se mi líbila a neomrzela mě.

vaili
28.05.2014 4 z 5

Začátek mě moc nechytil odložila jsem ji, ale pak jsem ji dočetla za den..napinavé, vtipné a autentické.. :) jen mě přišlo trošku přepálené množství kluků v tomto věku holek...to doufám tak opravdu nechodí :))

verulaj
20.04.2014 3 z 5

Po prvních dvou stranách jsem si řikala, že nic (s prominutím) pitomějšího jsem ještě nečetla, ale protože jsem měla před sebou ještě 3,5 hodinové čekání, četla jsem dál. Výsledkem bylo, že jsem knihu měla do večera přečtenou. Kniha je vyloženě odreagovací, takže pokud potřebujete na chvíli "vypnout" je to přesně ta kniha, kterou hledáte. Nic víc, nic míň.

Sandy Javorská
26.03.2014

Zajímavá knížka, zábavná. Oddychové čtení.

Sofie45
21.03.2014 4 z 5

Kniha mi přinesla přesně to, co jsem od ní očekávala. Svým spontánním (možná pro někoho pokleslým a trapným) humorem, mě pobavila natolik, že jsem se kolikrát ptala sama sebe, zda můj záchvat smíchu někdy skončí. Svým poutavým a rychlým tokem děje mě skvěle odreagovala a k sobě připoutala. Čte se jedním dechem a neskutečně rychle, aby ne, žádná složitost to opravdu není, jednoduchý jazyk s nespočetným množstvím slangových výrazů, ale i přesto se zde dá nalézt několik hlubších momentů i myšlenek a to zejména na jejím samém konci.
Jediná věc, co mi vadila a když jsem se o ní dozvěděla, tak docela solidně, bylo to, že jsem si knihu půjčovala s tím, že se jedná o reálné autobiografické dílo REÁLNÉ holky, ale samozřejmě, že je to jen důmyslný tah médií a jejich následné mystifikace.
A několikrát mi přišlo, jakoby si z nás autor samotný udělal prostě a jednoduše legraci, poněvadž náznaky se v knize asi objevují, stačí jen hledat.
Ale když pominu tuto skutečnost, byla jsem s knihou spokojena a určitě jí doporučuji všem (pokud se přenesou přes onu skutečnost, že to prostě nepsala "Johana Rubínová" a dělali si z nás vlastně blázny), neb je vážně super a nabízí příjemnou formu odpočinku, hlavně pro pubertální duše jako jsem já.

čohynka
07.11.2013 4 z 5

Tahle knížka mě dostala - vtipná, čtivá, záživná... Po "holčičím románku" sáhnu málokdy, ale tohle byla trefa do černého. Bavila mě od začátku až do konce.. :)

PetikH2O
04.11.2013 4 z 5

Knihu jsem doslova žrala. Přečetla jsem ji tuším za 2 dny. Psáno bez servítek a hustě. Prostě tak, jak dnešní mladí lidé mluví, cítí přemýšlí. Viděla jsem i film, ale kniha je samozřejmě lepší.

magnolia
18.09.2013 4 z 5

Dobrý román pro starší holky - a je mi úplně jedno jestli ho napsal chlap pod pseudonymem (souhlas s Heyhey), za našeho mládí takové knihy nebyly, a tahle se dá číst)

Heyhey
04.09.2013 4 z 5

Jasná knížka pro teen holky. Ale ve svém žánru nadprůměrná. Stojí za přečtení i pro mámy teen holek.

HDosoudilová
28.08.2013 3 z 5

Mezi 11-14lety jsem takovou literaturu hltala. Proč ne, ať si to holky v tomhle věku čtou, ale pro jinou věkovou kategorii bych to neviděla...

Alisce
28.08.2013 3 z 5

Kniha určitě lepší než film, ale film taky nebyl špatný. Kniha se dobře čte je taková upřímná, ale zpětně musím říct, že jednou přečíst stačí.

rencovav
09.08.2013 2 z 5

Trochu divná knížka. Nechápu anotaci, která s ní vůbec nesouvisí, ale takové většinou anotace bývají...

Michaela91
17.05.2013 3 z 5

Příběh byl realistický, pokus se to opravdu stalo tak teda smekám před slečnou. Ale můj šálej čaje to není na doporučení jsem to přečetla a nebylo to zase nějak hrozné.