Můj táta je zvíře

Můj táta je zvíře https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484892/bmid_muj-tata-je-zvire-Yrw-484892.jpg 4 13 3

Vtipná obrázková knížka pro děti i jejich rodiče. Nejen v říši lidí, ale i v divočině je spousta skvělých otců! Jaký tatínek je plameňák, tučňák, vlk nebo medvěd? Který starostlivý otec nosí své děti v břiše, který servíruje tu nejlepší svačinu a který shání potomkům startovací bydlení?

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Wild about Dads , 2020

eliska2106
11.01.2024 5 z 5

(SPOILER) Super knížka o zvířecích tatíncích. Krásné ilustrace, milé a vtipné fakty ze světa zvířat. Dceru nejvíc uchvátilo, že tatínek pralesničky musí na svá miminka čůra, aby je udržel vlhká a mě moc pobavila poznámka, že medvěd grizzly někdy žere svoje děti, takže už si v jiné knížce o rodičovství asi neškrtne.

muchomurka
21.01.2023 4 z 5

Dobrá knížka to je. Vtipná, akorát dlouhá - spíš krátká. Bambulce se knížka taky moc líbila, docela jsme se u ní nasmály. A ty ilustrace, ty jsem si užila.

Knihomura
22.01.2022 4 z 5

Zajímavá knížka o tom, jak se starají tatínci o děti a rodinu. Výborný nápad - většina knih se zaměřuje na maminky. Pobavte se s dětmi.

pro děti od 3 let

Philip Bunting
australská
2021  72%Haló, tady mikrobi!
2022  84%Vombat
2021  85%Můj táta je zvíře
2022  97%Nejzbytečnější zvířata na světě
2023  80%Nejnemožnější zvířata na světě

Kniha Můj táta je zvíře je v