Můj svět v tobě

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426796/big_muj-svet-v-tobe-6lg-426796.jpg 4.614

Kniha Můj svět v tobě

JanaHr

Knížka o lásce, o malém chlapci Leovi, který komunikuje s anděli a jeho malé kamarádce, která se jednoho dne ztratí mamince ve chvíli zmatku u obchodního centra. Zvláštní napínavý příběh napsaný čtivou formou. Kdo má rád tajemno a zároveň trochu detektivky, tak určitě nebude zklamaný.

laura

Tak tohle se autorce moc povedlo! Čtivé, napínavé od začátku až do konce, plné lásky, skrytých šrámů, křehké naděje, hravosti, moudrosti, překvapivých zvratů i syrově obnažené bolesti.

Osudy protagonistů jsou tak nenásilně provázané, že když se ten kaleidoskop osudů promíchá a odkryje skryté karty, nestačíte se divit. Opravdu skvělý příběh, který vás zavede do míst, kam se často nedíváme - do hlubin vlastní duše, kde všichni skrýváme to, čemu se bojíme pohlédnout do tváře...

Krásné!

Kouzelnice555

Něžně dojemné hledání ztracené dívky a úžasný vnitřní svět malého chlapce ve mně rozehrál velkou představivost. Díky za ten závěr!

lenkaabooks
28.11.2021

Mě se opravu styl psaní autorky nelíbí. Nicméně tuto knihu hodnotím o stupínek výše než předešlou. Námět se mi líbil - šestiletý chlapec, velmi vnímavý, komunikující s anděly pomáhá objasnit zmizení své malé kamarádky.

P-U-P
24.04.2021

Včera jsem knihu dočetl a jsem z ní nadšený! Strhující, napínavý a nepředvídatelný příběh plný zvratů, který se velmi dobře čte. Vše do sebe až mysticky zapadá, je to dokonalé. Autorka zná dokonale Prahu, kriminalistiku, ezoteriku, psychologii, mezilidské vztahy a dokonce i Kvakoše! Těším se na případné třetí pokračování.

guardian
23.03.2020

Ještě lepší než 1. díl. Chytí vás hned od začátku. Nechuťák Tomáš opět nezklamal a udává tomu podstatnému krásný kontrast.
Škoda, že se kniha dost těžko shání po obchodech, příště se poptám rovnou přímo u nakladatele. To je sázka na jistotu.

pivatko
12.03.2020

Krásný příběh, snad lepší než první díl. Mystično je tu krásně popsáno