Můj svět v tobě

Můj svět v tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426796/mid_muj-svet-v-tobe-6lg-426796.jpg 5 16 8

Jen jeden svět série

< 2. díl

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.... celý text

Přidat komentář

MoniMonika
09.04.2024 5 z 5

Můj svět v tobě je strhující román, který vás vtáhne do fascinujícího světa malého Lea a jeho nadpřirozených vnímavostí. Autorka mistrně splétá napínavý příběh plný nečekaných zvratů a tajemství. Sledujeme Leovo úsilí o záchranu ztracené Sofinky a zároveň se ponořujeme do hlubin lidské duše. Autorka se nebojí otevírat kontroverzní témata a dotýkat se citlivých strun. Kniha je plná emocí, od lásky a naděje až po strach a ztrátu. Můj svět v tobě nenechá nikoho chladným. Je to strhující a myšlenkově bohatý příběh, který vám utkví v paměti na dlouhou dobu.
Lepší než první díl :)

JanaHr
21.04.2022 5 z 5

Knížka o lásce, o malém chlapci Leovi, který komunikuje s anděli a jeho malé kamarádce, která se jednoho dne ztratí mamince ve chvíli zmatku u obchodního centra. Zvláštní napínavý příběh napsaný čtivou formou. Kdo má rád tajemno a zároveň trochu detektivky, tak určitě nebude zklamaný.


laura
30.03.2022 5 z 5

Tak tohle se autorce moc povedlo! Čtivé, napínavé od začátku až do konce, plné lásky, skrytých šrámů, křehké naděje, hravosti, moudrosti, překvapivých zvratů i syrově obnažené bolesti.

Osudy protagonistů jsou tak nenásilně provázané, že když se ten kaleidoskop osudů promíchá a odkryje skryté karty, nestačíte se divit. Opravdu skvělý příběh, který vás zavede do míst, kam se často nedíváme - do hlubin vlastní duše, kde všichni skrýváme to, čemu se bojíme pohlédnout do tváře...

Krásné!

Kouzelnice555
11.02.2022 5 z 5

Něžně dojemné hledání ztracené dívky a úžasný vnitřní svět malého chlapce ve mně rozehrál velkou představivost. Díky za ten závěr!

lenkaabooks
28.11.2021 3 z 5

Mě se opravu styl psaní autorky nelíbí. Nicméně tuto knihu hodnotím o stupínek výše než předešlou. Námět se mi líbil - šestiletý chlapec, velmi vnímavý, komunikující s anděly pomáhá objasnit zmizení své malé kamarádky.

P-U-P
24.04.2021 5 z 5

Včera jsem knihu dočetl a jsem z ní nadšený! Strhující, napínavý a nepředvídatelný příběh plný zvratů, který se velmi dobře čte. Vše do sebe až mysticky zapadá, je to dokonalé. Autorka zná dokonale Prahu, kriminalistiku, ezoteriku, psychologii, mezilidské vztahy a dokonce i Kvakoše! Těším se na případné třetí pokračování.

guardian
23.03.2020 5 z 5

Ještě lepší než 1. díl. Chytí vás hned od začátku. Nechuťák Tomáš opět nezklamal a udává tomu podstatnému krásný kontrast.
Škoda, že se kniha dost těžko shání po obchodech, příště se poptám rovnou přímo u nakladatele. To je sázka na jistotu.

pivatko
12.03.2020 5 z 5

Krásný příběh, snad lepší než první díl. Mystično je tu krásně popsáno