Jen jeden svět

Může ezoterička Bianka skutečně komunikovat s mrtvými? Pokud ano, smrt pro ni není konečná. A není to přesně ten důvod, proč by bez výčitek svědomí dokázala také zabít? Investigativní novinář Daniel nařkne mystičku z vraždy člověka, kterému Bianka smrt nejprve předpověděla. Náhoda, či úmysl?

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391579/jen-jeden-svet-X0Y-391579.JPG 4.43
Romány, Literatura česká, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Literární strom

Kniha Jen jeden svět

Monni
předevčírem

Tohle teda opravdu asi ne. Dala bych jen 2*, ale jednu přidávám za dobrý konec. Tam sem byla opravdu překvapená. Námět dobrý, ale třičtvtě knihy jen samé kecy, kreré mi nepřišly důležité. Po knize jsem sáhla v knihovně, protože mě zaujala obálka a anotace, ale kdybych tušila, že většina knihy je jen omáčka okolo, tak bych ji s klidem nechala pěkně v poličce. Nevím jestli budu číst i druhý díl. Možná mu šanci dám, ale asi od něj nebudu nic moc čekat.

laura
29.10.2018

Pro mě zatím nejlepší kniha autorky. Najdete v ní téměř vše: napětí, touhu, vášeň, věci mezi nebem a zemí, i ty mezi lidmi, ty vysvětlitelné i ty nevysvětlitelné. Budete přemýšlet, co za vším vězí, bude vás to pohánět pořád číst dál a dál, protože každá další stránka odkryje zase jiný úhel pohledu na příběh Bianky a jejích přátel. Ano, tohle mě moc bavilo!