Chudobinec

Deník viktoriánské dívky z roku 1871. Je leden roku 1871 a Edith, dcera bohaté vdovy, která vede bezstarostný život, poprvé navštíví chudobinec ve svém rodném městě. Setká se tam s Rosií, tvrdohlavou osiřelou dívkou, která stále vyvolává nějaké potíže. Edith se s ní spřátelí a nechá se vtáhnout do jejích divokých plánů. Jejich životy už nikdy nebudou jako dřív... Zažijte historii na vlastní kůži s edicí Můj příběh – napínavá svědectví o životě minulých staletí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73680/big_muj-pribeh-chudobine-73680.jpg 3.9106

Můj příběh

Vydáno: , Egmont (ČR)

My Story: Victorian Workhouse, 2008

Kniha Chudobinec

KajkaMicinka
28.04.2021

Tato knížka mě moc nenadchla

nicolettkaa
06.11.2020

Chudobinec mi přijde jako nejslabší z této edice. Postavy mi byli krajně protivně, přesto je to zajímavý vhled do Anglie, života bohatých i těch největších chudáků. Doporučuji spíše mladším ročníkům jako doplnění učiva dějepisu.

verka5083
29.02.2020

Takové oddechové čtení na jeden večer. Kniha je krásně napsaná a velmi zajímavá.

Pythonissam
03.10.2018

Další ze série, která byla fajn, ale nezaujala ne tolik, jako jiná.

Palorizek85
12.08.2017

Zajímavé jako další příběhy ze série.

kacenka33
29.05.2016

Taky jsem milovala všechny knížky téhle série :)

bohda_var
06.02.2016

Jednou jsem dostala všechny tyto knihy (zákopy, ve stínu gilotiny...) k vánocům a přečetla jsem je všechny jedním dechem. Moc se mi líbil styl jakým jsou napsané a byly super i po obsahové stránce.

Terinka14
20.05.2015

Pěkná kniha, ale neudělala na mě takový dojem jako třeba jiné knihy. Pěkně se mi četla a příjemně mě překvapilo i to, že to bylo opravdu napsané jako deník-po kouscích. Abych to shrnula, kniha byla pěkná i námět byl zajímavý, postava celkem sympatická, ale ke knize se mi nechtělo vracet. Netěšila jsem se na to, až ji budu číst.