Slušný vybavení

Slušný vybavení https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504164/bmid_slusny-vybaveni-TPo-504164.png 4 176 32

Můj klenot série

Pár věcí byste o mně měli vědět: jsem dobře zaopatřenej, dobře vyvinutej a vtipnej. Ženským se líbí chlapi, který je umí rozesmát – a tím nemyslím velikostí ptáka. Ne, chtějí vtipnost s přílohou velikosti… a s pořádnou dávkou věrnosti. To všechno můžu nabídnout, a díky vzkvétající truhlářský firmě ještě i tučnej účet v bance. To už je slušný vybavení. Teď na scénu vstupuje Natalie. Krásná, sexy, chytrá a k tomu moje nová asistentka. Což znamená naprosto zakázaný území. No co, jsem slušnej chlap. Daří se mi nepodléhat tomu pokušení, co mi denně nosí do práce. Až jednou v Las Vegas… Jo, to už jste určitě slyšeli. Pár špatných zpráv pro byznys, pár koktejlů navíc a najednou jsme v sobě. Pořád. A než po miliontý řekne „ach bože, přesně takhle, ANO!“, oba si říkáme to významný ano v kapli u silnice před týpkem v lesklý zlatý kombinéze a falešných licousech. Jenže na tu noc ve Vegas nejde tak docela zapomenout a teď se mi péro dere z gatí, kdykoli je Natalie nablízku. A čím víc se snažíme dát od sebe ruce pryč, tím častěji končíme nahý a tím víc času s ní chci trávit i oblečenej. Takže otázka zní… přijmu tuhle ženu za svoji exmanželku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Well Hung , 2016

dam.si.knihu
18.03.2023 4 z 5

Lauren Blakely opět nezklamala. Pokud Vám nevadí lehce bizarnější, humorné, ale originální romány, tak tohle je série pro Vás. :)
Jsou to takové ty jednohubky, které přečtete za dva večery a užijete si takovou tu čtecí pohodu. :)

Emma27
17.03.2023 2 z 5

Kniha se mi líbila ,ale trochu slabší třetí díl.

dencazrnu
16.03.2023 4 z 5

Již třetí díl této série a já musím říci, že jsem se opět skvěle bavila. Wytt je zatím nejvíc sympatickým mužem z této série. A i když ze začátku jasně dává najevo, kdo je a nešetří přitom samochválou, i tak mi neskutečně přirostl k srdci. Postupem knihy se ukazuje jako chlap, který má srdce na správném místě a i když občas udělá nějakou tu hloupost, určitě mu to rádi odpustíte, stejně jako já. Moc se mi líbí autorčin styl psaní a její smysl pro humor, který je po celou dobu knihy stále přítomen. Sexuální scén tady máme pořád dost, některé jsou opravdu divoké, ale za mě to tak příjemně doplňuje knihu a neruší celý příběh. Jsem zvědavá, jaký bude čtvrtý díl a doufám, že autorce vydrží tempo a kvalita, jako tomu bylo doposud.

Lovana
13.03.2023 4 z 5

Na třetí díl ze série Můj klenot (původně Těžká kláda, v originále Big Rock :-D, škoda, že u toho nezůstalo :-D) jsem byla hodně zvědavá, protože zatímco první díl mě hodně bavil a často jsem se u něho smála, tak u druhého dílu jsem měla poměrně velký problém se začíst a moc mě nebavil, přesto, že tam byly hodně sympatičtí hlavní hrdinové, takže jsem byla velmi zvědavá, jak se mi bude líbit třetí díl. A já jsem s tímto dílem byla rozhodně více spokojena než s předchozím.
Již na začátku jsem přeskočila prolog, protože mi to bylo doporučeno, že pokud si nechci vyspoilerovat hned na začátku, o čem kniha bude, tak to tak bude lepší. Já si ho tedy dočetla až po dočtení. Mě osobně by asi nevadilo číst prolog na začátku, protože u těchto knih již vlastně o začátku vím, do čeho jdu. Ale klidně prolog přeskočte, pokud chcete, vůbec to nevadí a aspoň nebudete úplně vědět, co čekat .
Hlavní hrdinové tohoto dílu mě velmi bavili, několikrát během prvních cca 20 stran jsem se začala nahlas smát a bavila jsem se i dále. Wyatt i Natálie byli skvělí, i když samozřejmě se také objevily chvíle, kdy bych Wyatta kopla
Jen zhruba v polovině knihy pro mě nastalo na chvíli hluché místo, kdy jsem si říkala, že příběh začíná poněkud stagnovat, ale naštěstí to trvalo jen pár stran a pak už se příběh zase rozjel. Trošku mě štve, že autorka vždy těsně před koncem přidá nějaký zádrhel, asi bych nepotřebovala mít úplně stejný průběh ve všech knihách.
Mě osobně se tento díl líbil více Pan O, ale pořád se mi nejvíce líbil první díl série, tedy Můj klenot. Určitě si přečtu i další díly ze série, pokud u nás vyjdou. Každopádně pokud máte rádi romanticko-erotickou literaturu okořeněnou humorem, u které si odpočinete a nemusíte přemýšlet, tak u této série se určitě pobavíte (Pokud jste ještě žádný díl nečetli, tak knihy jsou propojené skrz postavy, kdy hlavní postavy se nějakým způsobem znají hlavní mužské postavy prvního a druhého dílu jsou nejlepší kamarádi, druhého a třetího bratři atd., takže asi trošku lepší číst postupně, ale pokud vám nevadí, že už budete vědět, jak dopadl předchozí díl (což je stejně u těchto knih jasné hned od začátku), tak můžete číst klidně i na přeskáčku .

Hodnocení 3,75*/5*

FejKýý
05.03.2023 3 z 5

Zprve jsem si myslela, že tohle bude můj nejslabší díl, protože tam bylo jednu chvíli zas moc sexu a pořád dokola. Ale ne. Nakonec tam byl i děj, který se mi líbil a já mám stále za nejslabší díl Pana O (tam toho sexu bylo na mě fakt hodně). Ale první díl Můj klenot u mě zatím vede. Uvidíme co přinesou další zbylé tři díly. Už se těším na příběh Chaseho a Josie, který nás čeká v příštím díle.

happy19
28.02.2023 4 z 5

Opět odpočinkový kousek s dalším origo názvem,-)
Vtipné špičkování,jiskření u hlavních postav se ocení nejvíce!
Pokud chcete na chvíli vypnout a utéct od reality všedních dní,tohle čtivo je to pravé,-)

„Život se skládá z maličkostí. Velkými se stanou, když milujete.“

hana1039
28.02.2023 4 z 5

Vtipné, prostě,, co se stane ve Vegas,to tam taky zůstane ,, tam to začalo a tam to taky skončilo...jj, město hříchů:-))

Ralemo
27.02.2023 5 z 5

Povedený třetí díl, napsán velice čtivě a vtipně. Líbí se mi, že tyto knihy jsou psány z pohledu hlavního hrdiny, což se taky jen tak někde nevidí. Trošku klasické téma podřízené a šéfa, každopádně se u knížky velice pobavíte. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

Literarytwins
21.02.2023 4 z 5

Lauren píše své příběhy z pohledu hlavního hrdiny a ne ženy, což se mi u ní opravdu líbí. Tato romance situovaná do pracovního prostředí celkem ušla, řadím ji však spíš mezi průměrné knihy. Na odpočinek dobré čtení, bohužel z trenek vás to ale nevystřelí... Jak já říkám taková kniha, která neurazí, ale ani vysloveně nenadchne. Za mě je to asi zatím nejslabší díl ze série Můj klenot. Přišlo mi, že se autorka v mnoha pasážích snažila být vtipná a bylo to už na sílu. Myslím si, že kdyby se zde Lauren více zaměřila na dějovou linku a ne na sáhodlouhé popisy pikantních scén, tak by to knize velmi prospělo. Naštěstí zde byli sympatičtí hlavní hrdinové, kteří to vyvážili, ale zachránilo to až posledních pár kapitol. Za mě zde bohužel i celkem zbytečné epilogy, takové "o ničem", samotný příběh skončil sám o sobě pěkně.
A nakonec bych snad jen dodala, že doufám, že už si nikdy v popisu erotické scény nepřečtu slova jako "pahrbek" a "chlemtat"...

Andrejka91
18.02.2023 4 z 5

Tenhle díl je podle mě zatím nejlepší, ale pořád tomu něco chybí. Je to takový lepší průměr. Docela ohrané téma, žádný propracovaný děj. Je to spíš oddechovka, u které nemusíte přemýšlet. Taková pohádka pro dospělé, erotiky už od začátku je tam požehnaně...
Když to shrnu, ano přečetla jsem a nelituji, ale není to nic, co bych si zapamatovala a musela číst znovu.

Ellinek
11.02.2023 4 z 5

Tahle série má trošičku sestupnou tendenci, ale není to něco, co by mě mělo připravit o chuť číst dál. Akorát tenhle námět nebylo zrovna to, co by utáhlo celou knížku, i když je snad zatím nejkratší. Pořád se mi to líbilo, Wyatt a Nat byli skvělí, já z nějakého důvodu humor všech těch chlapů v sérii miluju a směju se nad tím, jak všechno komentují. V postavách to není. Akorát se většinu času nedělo nic zásadního, co by se dalo nazvat zápletkou. A typický zvrat dojde mi, že ji miluju, ale před chvílí jsem to po*ral, takže teď musím udělat velké gesto, tak ten nastal opravdu až v samotném závěru a působil spíš dost našroubovaně. V podstatě tam ani být nemusel a vyplynulo by to stejně. Já mám tuhle sérii ráda a vždycky se u ní dobře pobavím, ale uznávám, že ne vždycky dokáže autorka se stejným úspěchem zrecyklovat šablonu, kterou na tyhle příběhy používá. I tak je to ale skvělé, pohodové čtení, u kterého se zasmějete a na chvíli vypnete.

georginaa
05.02.2023 5 z 5

Začínalo to dost fádně, pokukování po své asistence, a věčně nadutý banán v džínách. Zákaz jakékoliv aktivity, porušení pravidel a zničí to spolupráci. Pak ale přišla velká zakázka a jelo se do Las Vegas. Pak už to byla jedna velká jízda. Pár drinků a malér je na světě ( i když jsem byl šťastně závislý) na ní. Stala se středobodem mého vesmíru (mého ptáka) a nedokážu s tím už nic dělat. Je to vše co pořádný chlap s pořádným nádobíčkem chce. Pořádnou sexy ženskou, co se nebojí jít po všem po hlavě, pořádně si užívat kdekoliv a kdykoliv. Dokud se ovšem něco nezvrtne, bylo to moc krásné natolik, aby se něco nepodělalo.

pro ženy Nevada svatba

2022  74%Můj klenot