Můj anděl strážný: Poslední přání

od:

Můj anděl strážný: Poslední přání
ekniha

Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný! Aby si vysloužila křídla, která každý správný anděl musí mít, má za úkol pomoci třem různým dívkám. Dvě z nich už jsou šťastnější, třetí ještě zbývá. Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situ... celý text

Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný! Aby si vysloužila křídla, která každý správný anděl musí mít, má za úkol pomoci třem různým dívkám. Dvě z nich už jsou šťastnější, třetí ještě zbývá.
Mikayla Stevensová je dvanáctiletá špičková tanečnice, které leží na ramenou tíha finanční situace její rodiny. Pokud se dostane na prestižní taneční školu, získá stipendium, které pokryje výdaje na školné i tanec. Proto dře do úmoru a tanec už jí nepřináší takovou radost jako kdysi. Ale jak jí má Aria pomoci? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/327993/muj-andel-strazny-posledni-prani-pMy-327993.png 4.98
Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Formáty eknihy:EPUB, PDF
Vydáno:, Albatros
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
book123
07. dubna

Kdyby tam nebyla slečna Annette, byla by taneční škola Filigree dobrá, a Mikayla by nemusela přestupovat do Centra tance pro veřejnost.

brzda.
20. března

nádherná kniha

agatha2
27. února

Moc moc moc jsem se těšila na poslední díl této série a byl opět moc krásný....opravdu se těším, až dcerka doroste a přečte si tyto knihy. Autorka opět velmi citlivě podala vážné téma, tentokráte se jednalo o příběh holčičky, nadějné tanečnice, pro kterou se kdysi tolik milovaný tanec stal ve světle nových skutečností přítěží a nebýt zásahu Arii začala by ho nenávidět. Také jsem pozitivně kvitovala autorčino nahlédnutí do současného života hrdinek předchozích dvou dílů.

Anett05
09. února

Překrásná knížka nemohla jsem se od ní odtrhnout. Četla jsem ji jedním dechem. Všem holkám vřele doporučuji.