Mrazená škorica (Vôňa minulých životov)

Mrazená škorica (Vôňa minulých životov) https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272078/bmid_mrazena-skorica-v-na-minulych-zivot-7ru-272078.jpg 4 11 3

Helena Adamová odjakživa túžila zmiznúť z tohto sveta, aby spolu s ňou zmizli aj všetky strachy, čo sa vynorili zakaždým, keď chcela byť aspoň trochu šťastná. Jej život sa však začne meniť k lepšiemu, keď podstúpi regresnú terapiu. Postupne začína chápať, že nad svojimi strachmi nemohla nikdy vyhrať, lebo neboli z tohto sveta. Všetkými Heleninými minulými životmi aj jej terajším životom sa ako červená niť vinie zmienka o mrazenej škorici – o tyčinkách škorice primrznutých ku kusom ľadu, ktoré otroci znášali z hôr na stoly rímskym cisárom. A práve škorica, jej charakteristická vôňa i farba, pomáha spájať zdanlivo nespojiteľné a vysvetľovať nevysvetliteľné.... celý text

Jurajovamaka
04.02.2021 5 z 5

Citlivý príbeh pod rúškom tajomna. Mna veľmi zaujala.
ODPORÚČAM ;-)

Dada077
18.01.2021 5 z 5

neviem, či preto, že na mňa v knihovni tak dlho čakala, alebo práve nejakým iným predurčením, o ktorom vlastne celý príbeh je, po dlhej dobe som sa začítala a nehľadela na hodiny, nerátala, koľko strán mám ešte do konca a za jediný deň som ju zhltla, až som mľaskla. Možno tajomno výsledkov regresnej terapie, psychológia samotná, alebo rôznorodosť prostredí deja a možno kombinácia všetkého mi práve v týchto dňoch prišli vhod. Nevadila mi ani skutočnosť, že všetky vzťahy v rozpätí storočí boli rovnaké ako cez kopírák. Nené, Neňa, Nenela ... milé, aké rôzne variácie mena Helena sa dajú vymyslieť.
"Pravda je len pravda. Ani dobrá, ani zlá. Ani ťažká, ani ľahká. Ani zahanbujúca, ani líškavá. Keď ju nevieme s pokorou prijať, začneme proti nej bojovať a nerozvážne ju nahrádzame vlastnou, ktorá má svoje mená. Strach, pýcha, bezohľadnosť, ľahostajnosť. "

Jacinda123
08.12.2019

Dobrý príbeh z temnou minulých životov. Len mi vadilo nesympaticka hlavná hrdinka.

pro ženy starověký Řím regresní terapie

2012  97%Milosť pre Gregora Mocha
2013  80%Vyvolená
2015  87%Mrazená škorica (Vôňa minulých životov)