Mozková mlha - 10 způsobů, jak ji rozfoukat

Mozková mlha - 10 způsobů, jak ji rozfoukat https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522696/bmid_mozkova-mlha-10-zpusobu-jak-ji-rozf-6505375fb1904.png 3 4 2

Mozková mlha je skutečný problém – může zahalit vaše myšlení do mraku, zablokovat vaši kreativitu a motivaci a dokonce vám sebrat chuť do života. Tato kniha nabízí efektivní a ozkoušené způsoby, jak mozkovou mlhu rozfoukat. Máte někdy pocit, že jste se prostě zasekli, slova z vás lezou jako z chlupaté deky a ne a ne se pohnout dál? Možná vás to otravuje, cítíte se bezmocní a máte pocit, že vaše baterky se vybily. Ano, občas se tak cítíme všichni, ale pokud to trvá delší čas a máte dojem, že jen bloudíte v mlze, možná je ta pravá chvíle pro hledání záchytných bodů, ukazatelů, které vám pomohou vyjít z mlžného oblaku ven. V knize, kterou držíte v ruce, najdete cvičení a tipy, jak se s těmito obtížemi vypořádat. Autorka nabízí také konkrétní zkušenosti lidí, kteří na tom byli podobně jako vy. Ukazuje vám cestu ven, bude vaším průvodcem za jasným, nezamlženým myšlení.... celý text

Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Portál

Overcoming Stress-Induced Brain Fog: 10 Simple Ways to Find Focus, Improve Memory, and Feel

mclenin
04.01.2024 3 z 5

Kniha stojí na pomedzí ezoteriky a osobnostnej literatúry, prináša niekoľko všeobecných nástrojov a rád ako zvýšiť úroveň alebo hodnotu žitia, avšak sa drží len pri povrchu, nejde nejako extra do hĺbky, nepredstavuje nič čo by už čitateľ nečítal inde v obdobných knihách. Plusom je, že je pomerne stručná a človek pri nej nestrávi príliš veľa času.

Dandy1
24.11.2023 2 z 5

Mělo by se to jmenovat jinak. Například jak zvýšit své sebevědomí a naučit se víc o přítomném okamžiku. Jsem zklamaná. Očekávala jsem radu co s mozkovou mlhou např. u migrény.

stres zvládání stresu psychická odolnost

Autorovy knížky

Jill Weber