Božské hamižnice

Božské hamižnice https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525006/bmid_bozske-hamiznice-6536a5683c8a1.jpg 5 19 3

Morgavsa a Morgana série

< 6. díl

Již šestý díl veleúspěšného komiksu, jehož díl nazvaný Princezna čarodějka získal v roce 2020 Cenu Muriel za nejlepší český komiks pro děti. Obě čarodějky jsou na cestě do Egypta za záchranou jejich kočky Mikeš. Cesta je ale plná překážek, a tak neustále klopýtají o problémy, které musí řešit, a nebezpečí, kterým musí čelit. Dlouhá je egyptská sága, a bytostí, kterým musí pomoci, je mnoho. (Nakladatelská anotace )... celý text

Marcik7
07.04.2024 5 z 5

Vtipné jako vždy a Krákal je nejlepší “shrnovač jak ho pojmenovala Morganka.

KláraH.
10.03.2024 5 z 5

Skvělé, jako vždy. Další díl do sbírky a opět skvost. Bavíme se děti, puberťáci i dospělí. Pane Kople, klobouček, protože tam je všechno v jednom - krásná grafika, vkusný humor, ponaučení, prostě nádhera.

Varjohukka
10.02.2024 5 z 5

Tak tento díl byl zase pecka!
Morgavsa s Morgankou zažívají zase spoustu vtipných i nebezpečných dobrodružství při cestě za záchranou kočky Mikeš, která byla unesena v jednom předchozím díle.
V příběhu se díky porušení reality dokonce objeví i dětmi oblíbený Čtyřlístek.
Nad Božskými hamižnicemi jsme se s dcerou zase velmi dobře pobavily, bylo zde opět pár všelijakých tzv. "easter eggs" i pro dospělé.
Těšíme se na další díl.