Morganovo šťastie

Morganovo šťastie https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326287/bmid_morganovo-stastie-iy6-326287.jpg 4 80 24

Historický román z pera autorky bestselleru Vtáky v tŕní, odohrávajúci sa v Amerike počas vojny za nezávislosť. Samotná autorka uviedla: "...nezabudla som, že mi ostáva napísať ešte dva diely Rímskej série. Ich čas príde, ale potrebujem si trochu odpočinúť od Rima, a nie hľadať zasa odpočinok v Ríme."

Atuin
14.02.2015 4 z 5

Upřímně řečeno, o něco jsem se tloukla a něco mi na tom vadilo. Autorka jako by na některých místech opisovala sama od sebe, některé místa zase gradovala, takže mě docela zmátla. Příběh je silný, těžko lze říct krásný, spíš chmurný, tvrdý, ale linul se na mě pocit cizoty jak by to psal někdo jiný.

Evalu
07.01.2015

Přidávám se k nadšeným. Nejvíc kvůli výslednému dojmu síly a celkové pozitivity ději a popisovaným okolnostem navzdory, opravdu dobíjecí kniha. Pro mne mnohem lepší než frustrující Ptáci v trní.

dasi
11.08.2014 5 z 5

Na tomto velkém deportačním experimentu jsou fascinující charaktery použitých pokusných morčat, terstanců. To, že se tento pokus britům nakonec zdařil, je jen a jen zásluhou těchto morčat. Fantastický román, obdivuji autorku za její odvahu psát o pekle na zemi.

grizli
27.10.2011

Kdopak tu knihu četl?To nebyl obchod se zbraněmi,ale daňový ůnik podfuk v destilěrii.On na to jen upozornil,tak na něj ušili boudu,aby nemohl svědčit.Byl tam deportován na 7let.NEVINEN!!!