Moře klidu

Moře klidu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167554/more-klidu-167554.jpg 4 871 225

Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla předtím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi pěkně daleko od těla. Tenhle úmysl jí ale vydrží jen do chvíle, kdy se potká s Joshem Bennettem. Je osamělý stejně jako ona. A neuvěřitelně přitažlivý. Joshův příběh zná kdekdo: všichni lidé, které miloval, zmizeli z jeho života. Teď má sedmnáct roků a zůstal úplně sám. A když je vaše jméno synonymem pro smrt, lidi se s vámi moc nebaví. Až na Nastyu. Ta se naopak Joshe drží jako klíště a postupně se stává součástí každé stránky jeho života. Táhne je to k sobě, jiskří to mezi nimi stále silněji. Ale zároveň se Josh začíná zamýšlet nad tím, jestli se někdy dozví všechna tajemství, která před ním Nastya skrývá. A vlastně ani sám neví, jestli se je dozvědět chce.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Domino

The Sea ​​of ​​Tranquility , 2012

Moňule13
27.01.2014

Na tuto knížku jsem se hrozně těšila, ale nenaplnila tak úplně moje očekávání. Byla skvěle napsaná, charaktery obou hlavních hrdinů byly dobře propracované, ale nedostavilo se u mě to "wow", na které jsem pořád čekala. Ale příběh to byl pěkný, plný emocí a tak trochu jiný, než jsme u romancí zvyklí, a to se mi líbilo.

usmevavavery
21.01.2014 5 z 5

Příjemná změna. Zajímavý příběh, žádný milionář a studentka (na tuto kombinaci už začínám být alergická). Opravdu krásná romantika, která je střídavě vyprávěna hlavní hrdinkou Nastyiou a Joshem (panem úžasným).

RockMartina
20.01.2014 4 z 5

Špatné toto dílo určitě nebylo. Líbilo se mi střídání úhlů pohledu, Joshe jsem si celkem zamilovala, ale měla jsem problém s Nastyou. Ta holka mi neskutečně vadila, její chování mě rozčilovalo a chvilkama jsem jí opravdu nenáviděla. Na druhou stranu kdoví, jak bych se chovala já, kdybych si prožila to co ona. Je však opravdu smutné, když vás rozčiluje hlavní postava, proto jsem nemohla dát plný počet hvězdiček.

evasamankova
01.01.2014 5 z 5

Nádherná a nesmírně emotivní kniha. Nemohu najít slova, která by přesně vystihla, jaké pocity ve mně vyvolávala. Smích, lítost, smutek, radost... Úžasně vyprofilované postavy, důraz na každý nepatrný detail.. To vše mě naplno pohltilo. Žádná kýčovitost, lacinost, jednoduchost...Neuvěřitelně silný a hluboký příběh. Nádhera. Už dlouho se mi nejvyšší hodnocení nedávalo s tak naprosto jasným a samozřejmým pocitem.

Catie_
16.11.2013 5 z 5

Moc krásná knížka, krásný příběh. Mohla bych to rozvést více, ale bylo by to zbytečné plácání, protože to se asi ve zkratce popsat nedá. Mě samotnou při čtení této knížky zasáhly snad všechny emoce od upřímného smíchu, až po pláč.
Vím, že to je jeden z těch příběhů, který se mi bude znovu vynořovat v paměti a budu jej znovu prožívat....a asi to dopadne tak, jako u Jamie McGuire a její Krásnou katastrofou, že si znovu sednu a knížku si přečtu ještě jednou a objevím v ní zase něco nového.