Moře klidu

Moře klidu https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167554/more-klidu-167554.jpg 4 871 225

Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla předtím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi pěkně daleko od těla. Tenhle úmysl jí ale vydrží jen do chvíle, kdy se potká s Joshem Bennettem. Je osamělý stejně jako ona. A neuvěřitelně přitažlivý. Joshův příběh zná kdekdo: všichni lidé, které miloval, zmizeli z jeho života. Teď má sedmnáct roků a zůstal úplně sám. A když je vaše jméno synonymem pro smrt, lidi se s vámi moc nebaví. Až na Nastyu. Ta se naopak Joshe drží jako klíště a postupně se stává součástí každé stránky jeho života. Táhne je to k sobě, jiskří to mezi nimi stále silněji. Ale zároveň se Josh začíná zamýšlet nad tím, jestli se někdy dozví všechna tajemství, která před ním Nastya skrývá. A vlastně ani sám neví, jestli se je dozvědět chce.... celý text

Literatura světová Romány Dívčí romány
Vydáno: , Domino

The Sea ​​of ​​Tranquility , 2012

Veronika.C
24.06.2014 5 z 5

Krásný příběh

Pavca64
13.06.2014 5 z 5

Líbí se mi. Nic jiného mě nenapadá. Je to velmi čtivý příběh, který se liší ve svém ději. Upoutá vás a donutí přečíst každé slovo. Knížka je mezi mými oblíbenými hlavně proto že hlavní hrdinka není tak normální a přesto sympatická. A jen malinko se podobá příběhům, které mají zaběhnutý vzorec: Holka potká kluka, dají se dohromady, rozejdou se kvůli maličkosti, usmíří se a konec. :)

Elench
09.06.2014 5 z 5

Nádherná knížka :)

Heyhey
06.06.2014 5 z 5

Tento příběh je krásný. Vleze vám do hlavy.

Lennji
05.06.2014 1 z 5

Tohle je PRVNÍ kniha, kterou jsem nedočetla do konce..Absolutně mě nezaujala a jsem ráda, že jsem jí četla v PDF a není mi tak líto peněz, které bych do ní v knihkupectví dala..

VercaLukasova
04.06.2014 5 z 5

Není to jen bezduchý dívčí románek, jak by se mohlo zdát. Mimo romantické linky se řeší i komplikovaná a bolestná minulost. Po všech stránkách je to výborná kniha. Rozhodně si ji přečtěte. :)

Phenomenon
31.05.2014 5 z 5

Konečně něco co mě dokázalo vtáhnout do děje a nepustit, super knížka. Velmi doporučuji!

Tamína
08.05.2014 5 z 5

Silná kniha má oblíbená....negativní hodnocení není na místě nejsme přece kritici...pro keždého je krásné užasné,velkolepé něco jiného.

prestiggio
06.05.2014 2 z 5

Po precitani recenzii aka je tato kniha uzasna som bola sklamana. cakala som nieco viac. Stale som cakala kedy to naberie trochu spad, resp. nejaku tu dravost ale nikde nic. Kniha vo mne nezanechala ziadny pocit, snad len to ze znova by som ju uz necitala. No a slza nebola tiez ziadna ( a to som typ zeny ktoru rozcitlivie aj reklama na psie granule)

Gwendolyn
04.05.2014 2 z 5

eh? ...co na tom bylo tak úžasnýho?

fidáš
28.04.2014 5 z 5

Moc krásná knížka. Otevřete , čtete a čtete, potom několikrát otřete slzu a zjistíte, že jste na konci. Prostě nádhera. Za mě všech pět hvězdiček.

ellieh804
22.04.2014 5 z 5

Skvělé dílo. Upřímně se přiznávám, že jsem po celou dobu hořela takovou zvědavostí, jaké je Nastyino tajemství, že jsem o tom přemýšlela i při všech ostatních činnostech.
Moře klidu má v sobě velkou dávku tajemství a emocí. Vážně skvělé, určitě tuto knihu doporučím ostatním a moc se těším na další dílo Katji Millay.

Shinju
20.04.2014 1 z 5

Knížka se mi nelíbila. V každé kapitole jsem čekala co se stane a pořád nic.

MisuleB
19.04.2014 5 z 5

Wow. Naprosto super knížka. Hlavní hrdinka byla koncem trochu na zabití (občas). A samozřejmě naprosto boží a jedinečný kluk, kterého si každá zamiluje... Zajímavá zápletka, trocha tajemna... :´)
Prostě něco, co stojí za to si přečíst.

Peace
16.04.2014 5 z 5

Smutný, ale moc krásný příběh!

shey
12.04.2014 4 z 5

Přečteno s velkou radostí. Knížka je opravdu dost podobná příběhu Překroč svůj stín, ALE myslím,že zde je daleko lépe promyšlený a propracovaný děj a hlavně postavy. Takže velký potlesk autorce a velké díky za knihu bez pokračování, protože vše zvládla zahrnout do jedné knihy a já jsem za to opravdu po těch všech sériích ráda :o)

Bunburistka
11.04.2014 4 z 5

Když celou knížku po přečtení shrnu, musím ji hodnotit jak jinak než kladně. Knížka (či Nastya) odkrývá svá tajemství opravdu pozvolna, a tak vás to nutí číst dál a dál. A nejen neodkrytá tajemství ale i postavy vás u knížky přinutí zůstat. Každá postava je svým způsobem jedinečná. A ještě abych nezapomněla, také se mi velmi líbila symbolika jmen, jméno Nastya se mi upřímně moc nelíbilo, ale důvod jeho použití, to už jo :) .
A za ten konec, za ten jsem opravdu ráda!
Všem vřele doporučuji! :)

debe
11.04.2014 4 z 5

Docela kvituju, že ač to byl jasný žánr, nevznášeli jsme se od poloviny knihy na růžovém obláčku dokonalosti. S odstupem mi přijde reakce hlavní hrdinky trošku přitažená za vlasy, ale budiž... fajn oddechovka!

Bee
09.04.2014 5 z 5

Moře klidu pro mě bylo velkým překvápkem, protože jsem nečekala, že by to mohlo být tak dobrý. Během prvních pár kapitol jsem si ještě říkala, že to bude oddechovka, ale pak mě kniha vtáhla do děje a já dočetla naprosto fascinovaná. Silnou stránku knihy jsou postavy, na těch stojí celý děj a autorka s nimi umí skvěle pracovat. Nastya tu prošla velkým vývojem a její osud, který nám Millay postupně odkrývala, udržuje pozornost po celou dobu čtení. Přiznám se, že jsem docela měkkota, brečím i u animáků, takže tohle na mě zabírá a pár slziček ukáplo. Konec se mi zdá naprosto perfektní - hezké zakončení a poprvé po dlouhé době nemám nějakou potřebu dalšího dílu nebo většího vysvětlení. A z Moře klidu se stala taková moje srdcovka, co bych mohla číst pořád.

Laf
07.04.2014 5 z 5

Dojemný a smutný příběh dvou lidí, kteří pomalu překonávají překážky, co jim osud hází do cesty.