Moje frnda

Malý ilustrovaný průvodce světem ženského klína. Humorně-poetické interaktivní poučení o potřebách i rozkoších tajemného kosočtverce. Průvodce obsahuje spoustu užitečných informací a návodů, které vás pobaví a inspirují.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22296/moje-frnda-qpy-22296.jpg 1.841

Kniha Moje frnda

Atlantis

Prakticky nečitelné. Pánská verze v sobě měla zajímavosti a informace, tady je jen spousta oplzlých "vtipů.

kaja3190
03.07.2020

Nebylo to špatné čtení. Celkem zajímavé, vtipné a z části i poučné.

Irsaf
29.03.2020odpad!

Teda napsat takovou “čovinu”...
To snad nemůže nikdo myslet vážně...
A jeste to zařadit do humoru...?

yaoiyuri
26.02.2020

Hrubě nevyužitý potenciál. Mohla to být zábavná a zajímavá (a poučná!) kniha decentně okořeněná lechtivostí tématu… místo toho je čtenářům naservírován „obrazový“ průvodce plný obhroublého vyjadřování, primitivního humoru a podivných faktů bez jakékoliv přidané hodnoty. Škoda.

(Za poslední cca 2 týdny se Frnda objevovala v "populárních knihách" na úvodní straně tak často, že jsem to nevydržela a přečetla si ji, protože mě zajímalo jestli je vážně tak špatná).

Corso
24.02.2020

Vdaka dlhorocnemu vyskumu na internete mozem zodpovedne povedat, ze najst frndu ktora by sa podobala kosostvorcu je tazke. Asi tak 1:300 sanca :) Ku knihe... dostalo sa mi to do ruky lebo ten nazov a obalka je tak chytlava ze proste musite :) Beriem to skor ako humor, nieco ako magazin Rohaca alebo podobne knizocky ako Sex po 40 50 60 70 80tke.

vendy.b.
29.11.2017odpad!

Když jsem to viděla v Levnýh knihách za pár korun, říkala jsem si, proč ne. Třeba se pobavím. Ale je to jen primitivní výklad toho, co každá žena (možná i chlap) ví. Sem tam nějaký rádoby "vtip", který je též primitivní, tomu taky moc nepřidal. Až se skoro stydím, že jsem to četla.

Lucna
26.09.2017odpad!

Vím, že to má být pro náctileté. Ale tohle bych nedala ani vlastní dceři. Téma bylo myšleno dobře, ale opravdu se mi nelíbilo jak to bylo podané.

Pán rostlin
30.12.2015

Mně se to líbilo. Konečně srozumitelný a vtipný průvodce nejdokonalejším a nejdůležitějším orgánem ve vesmíru... Zapomeňte na mozek, Pravda je tam uvnitř, a to říkám jako feminista a mizogyn... Aleluja! Těšim se na er. anatomii!