Moje frnda

Malý ilustrovaný průvodce světem ženského klína. Humorně-poetické interaktivní poučení o potřebách i rozkoších tajemného kosočtverce. Průvodce obsahuje spoustu užitečných informací a návodů, které vás pobaví a inspirují.

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22296/big_moje-frnda-qpy-22296.jpg 1.844

Kniha Moje frnda

dlabikk

Docela pobavilo. Není to žádné literární dílo, tak to beru s nadhledem při hodnocení :o)

knihovna1

Mně to pobavilo, je to srozumitelné, lehké čtení. Ještě do toho zamontovat Pivrnce a šup do Dikobrazu. Můj pinďour mě pobavil víc.

andrea7191
25. únoraodpad!

Vlastně ani nevím, proč jsem tuhle brožuru brala do ruky. Zvědavost je mrcha. Nejsem nijak prudérní, jadrná mluva mi nijak výzmamně nevadí, sex a sexualita už vůbec ne, ale čeho je moc.... Jisté výrazivo, respektive označení, nemám prostě ráda, hnusí se mi, nepoužívám je (ale respektuju, že jiní ano - každý to máme hozený jinak, že?), ale tady je toho tolik, že je to až nechutné. Vlastně celý sty, ať je to výrazivo nebo styl popisu, mi přijde nevkusný a odporný.

Atlantis
23.05.2021

Prakticky nečitelné. Pánská verze v sobě měla zajímavosti a informace, tady je jen spousta oplzlých "vtipů.

kaja3190
03.07.2020

Nebylo to špatné čtení. Celkem zajímavé, vtipné a z části i poučné.

Irsaf
29.03.2020odpad!

Teda napsat takovou “čovinu”...
To snad nemůže nikdo myslet vážně...
A jeste to zařadit do humoru...?

yaoiyuri
26.02.2020

Hrubě nevyužitý potenciál. Mohla to být zábavná a zajímavá (a poučná!) kniha decentně okořeněná lechtivostí tématu… místo toho je čtenářům naservírován „obrazový“ průvodce plný obhroublého vyjadřování, primitivního humoru a podivných faktů bez jakékoliv přidané hodnoty. Škoda.

(Za poslední cca 2 týdny se Frnda objevovala v "populárních knihách" na úvodní straně tak často, že jsem to nevydržela a přečetla si ji, protože mě zajímalo jestli je vážně tak špatná).

Corso
24.02.2020

Vdaka dlhorocnemu vyskumu na internete mozem zodpovedne povedat, ze najst frndu ktora by sa podobala kosostvorcu je tazke. Asi tak 1:300 sanca :) Ku knihe... dostalo sa mi to do ruky lebo ten nazov a obalka je tak chytlava ze proste musite :) Beriem to skor ako humor, nieco ako magazin Rohaca alebo podobne knizocky ako Sex po 40 50 60 70 80tke.