Moje frnda

Moje frnda https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22296/bmid_moje-frnda-qpy-22296.jpg 2 50 18

Malý ilustrovaný průvodce světem ženského klína. Humorně-poetické interaktivní poučení o potřebách i rozkoších tajemného kosočtverce. Průvodce obsahuje spoustu užitečných informací a návodů, které vás pobaví a inspirují.

Humor , Literatura česká

Vydáno: , XYZ (ČR)

m2056
05.04.2024 3 z 5

Tohle ani nejde považovat za knihu několik stran komiksu myšlenka a nápad zpracování cením.

vlkodlaq
03.04.2024

Vždycky mě fascinovalo, že se vžilo grafické znázornění kosočtverce. Přitom je to jen taková šipka dolů. Aspoň já osobně jsem tam kosočtverec nikdy neviděl..

Svudna@Pusinka
21.04.2023 3 z 5

Brožurka tak pro pobavení pubertálních čtenářů, nenadchne ani neurazí (nebojte taky jsem byla, ale moc toho takového ješte nevycházelo. Ale zkusila jsem si představit jak bych tehdy řekla knihkupci že bych chtěla "Mojí frndu" :,-D ).

dlabikk
14.04.2022 3 z 5

Docela pobavilo. Není to žádné literární dílo, tak to beru s nadhledem při hodnocení :o)

knihovna1
18.03.2022 2 z 5

Mně to pobavilo, je to srozumitelné, lehké čtení. Ještě do toho zamontovat Pivrnce a šup do Dikobrazu. Můj pinďour mě pobavil víc.

andrea7191
25.02.2022 odpad!

Vlastně ani nevím, proč jsem tuhle brožuru brala do ruky. Zvědavost je mrcha. Nejsem nijak prudérní, jadrná mluva mi nijak výzmamně nevadí, sex a sexualita už vůbec ne, ale čeho je moc.... Jisté výrazivo, respektive označení, nemám prostě ráda, hnusí se mi, nepoužívám je (ale respektuju, že jiní ano - každý to máme hozený jinak, že?), ale tady je toho tolik, že je to až nechutné. Vlastně celý sty, ať je to výrazivo nebo styl popisu, mi přijde nevkusný a odporný.

Atlantis
23.05.2021 1 z 5

Prakticky nečitelné. Pánská verze v sobě měla zajímavosti a informace, tady je jen spousta oplzlých "vtipů.

kaja3190
03.07.2020 3 z 5

Nebylo to špatné čtení. Celkem zajímavé, vtipné a z části i poučné.

Irsaf
29.03.2020 odpad!

Teda napsat takovou “čovinu”...
To snad nemůže nikdo myslet vážně...
A jeste to zařadit do humoru...?

yaoiyuri
26.02.2020 1 z 5

Hrubě nevyužitý potenciál. Mohla to být zábavná a zajímavá (a poučná!) kniha decentně okořeněná lechtivostí tématu… místo toho je čtenářům naservírován „obrazový“ průvodce plný obhroublého vyjadřování, primitivního humoru a podivných faktů bez jakékoliv přidané hodnoty. Škoda.

(Za poslední cca 2 týdny se Frnda objevovala v "populárních knihách" na úvodní straně tak často, že jsem to nevydržela a přečetla si ji, protože mě zajímalo jestli je vážně tak špatná).

Corso
24.02.2020

Vdaka dlhorocnemu vyskumu na internete mozem zodpovedne povedat, ze najst frndu ktora by sa podobala kosostvorcu je tazke. Asi tak 1:300 sanca :) Ku knihe... dostalo sa mi to do ruky lebo ten nazov a obalka je tak chytlava ze proste musite :) Beriem to skor ako humor, nieco ako magazin Rohaca alebo podobne knizocky ako Sex po 40 50 60 70 80tke.

vendy.b.
29.11.2017 odpad!

Když jsem to viděla v Levnýh knihách za pár korun, říkala jsem si, proč ne. Třeba se pobavím. Ale je to jen primitivní výklad toho, co každá žena (možná i chlap) ví. Sem tam nějaký rádoby "vtip", který je též primitivní, tomu taky moc nepřidal. Až se skoro stydím, že jsem to četla.

Lucna
26.09.2017 odpad!

Vím, že to má být pro náctileté. Ale tohle bych nedala ani vlastní dceři. Téma bylo myšleno dobře, ale opravdu se mi nelíbilo jak to bylo podané.

Pán rostlin
30.12.2015 5 z 5

Mně se to líbilo. Konečně srozumitelný a vtipný průvodce nejdokonalejším a nejdůležitějším orgánem ve vesmíru... Zapomeňte na mozek, Pravda je tam uvnitř, a to říkám jako feminista a mizogyn... Aleluja! Těšim se na er. anatomii!

bogy
13.05.2015

O knizke som sa dozvedel vdaka "kozickam". Kozicky ma prijemne pobavili. Ocenujem, ked sa niekto aj na vazne otazky zivota dokaze pozerat s laskavym humorom. Ak je "frnda" podobneho razenia, uz teraz sa na nu tesim.

Niekto ma rad humor taky, niekto onaky a niekto humor neznasa. Sme rozni ludia. Nastastie.

Ale som prekvapeny, ze aj po 25-tich rokoch od padu "povinneho jedineho spravneho videnia sveta" sa v nas stale drzi pocit, ze "prave ja mam patent na rozum a na to, co je spravny humor a co nie" ...

Myslel som si, ze ludia milujuci literaturu su prave vdaka literature trosku tolerantnejsi k inemu videniu sveta, ako ludia, ktori necitaju...

Nemam rad a necitam sci-fi, alebo napr. Harryho Potera, ale v zivote by som o tom nenapisal, ze je to odpad... Respektujem, ze pre niekoho je to kultovy zaner; to prave orechove.

Hmmmm... asi - byt scitany este neznamena byt aj mudry. Skoda.

Tak som si precital aj Frndu - v porovnani s kozickami je tato knizka serioznejsia. V kozickach je uz viac uvolnenej lezernosti a humoru. Ale forma a styl su rovnake. Som spokojny.

Este by to chcelo napisat nieco v tomto duchu aj o muzskom nadobicku, ale to by musel asi pisat muz - respektíve aspon robit autorke odborneho konzultanta :-)
Tak uvidíme...

xsuzie
14.06.2013 2 z 5

Pro náctileté dobré...

Taja2013
27.02.2013 odpad!

Celkem zbytečné dílko. Nic víc se k tomu nedá napsat.

G.i.r.a
30.11.-0001 odpad!

Literární odpad.. netřeba dalšího komentáře.