Ve tvých snech

Ve tvých snech https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407056/bmid_ve-tvych-snech-h6I-407056.jpg 4 232 57

Modrá volavka série

< 4. díl

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

In Your Dreams , 2014

alzbeta4340
15.07.2019 5 z 5

Krásná vztahová romance. Kromě ústřední dvojice potkáme ještě mnoho postav z minulých a já doufám, že i z budoucích dílů. Vtipné, přiměřeně romantické a odpočinkové čtení.

katst
05.07.2019 5 z 5

Miluju rodinné ságy :-), rozvětvenou, přesto pospolu držící rodinu a její přátele. Opět povedená, zábavná, čtivá kniha, plná emocí a postav, které buď milujete nebo nesnášíte.

astra3
27.06.2019 5 z 5

Bože nesnáším ženské jako Hadley a asi i muže, kteří jim podléhají. Vtipné dialogy. Kniha se četla skvěle. Je od mé oblíbené autorky.

Tereza18
15.06.2019 2 z 5

Něco m itady chybělo - jakoby se dali dohromady moc rychle a najednou už se brali. Kde je nějaký vývoj?

malazluta
06.06.2019 4 z 5

Na tento příběh jsem se moc těšíla a byla jsem všechno, jenom ne zklamaná.

CelticKate
02.06.2019 5 z 5

Teda, řeknu vám...já už těch romantických příběhů přečetla hodně, ale tohle je snad teprve druhý případ, kdy mi byla hlavní hrdinka na 100% sympatická - svá, osobitá, na nic si nehrála, nebyla hysterická a navíc zcela samostatná. Ze série Modrá volavka se mi tento díl rozhodně líbil nejvíc! Děkuji.

Šánka
17.05.2019 4 z 5

Ten začátek byl trošku slabší v té první třetině, kdy se v ději hodně vrací do minulosti nové dvojice a chyběla tomu ta seznamovací :-) jiskra. Nicméně po té úvodní části jsem se už s Jackem a Emmaline velmi bavila. A když se do děje vrátí i postavy z minulých dílů a celá ta ztřeštěná, ale milující Hollandovic rodinka, tak to vlastně bylo opět příjemné, odpočinkové a místy vtipné čtení.
Jen bych doporučila, kdo s touto sérií začíná, číst od 1. dílu, těch postav a vztahových propletenců je tam opravdu hodně.

Vendulik
13.05.2019 4 z 5

U této knihy jsem se malinko nudila. Nebyla tak dobrá jako předchozí knihy. Jack mě neskutečně štval. Jeho bývalá žena si znej akorát dělala srandu.

keiko33
13.05.2019 4 z 5

Celkovo sa mi pribeh pacil, bol lepsi ako prve dve, no na pribeh Colleen a Lucasa to nemalo. Pribeh dvoch protikladov, policajtky a vinara, bol zaujimavy, no trochu ma sklamal Jack, jeho dobrota a ochranarstvo, bolo to uz cez. Jeho byvalka mi hrozne liezla na nervy, mal az privela pochopenia pre nu a vobec si to nezasluzila. A tiez ma sklamal rychly koniec, uvitala by som dlhsi epilog. Ale z celkoveho pohladu fajn oddychovka. Mam rada pribehy z malych mestecok, kde sa kazdy s kazdym pozna.

Evka3814
06.05.2019 5 z 5

Modrá volavka je opravdu povedená série,pokaždé je tam skvělá zápletka. Bylo to opět parádní čtení u kterého se člověk jak pobaví,tak ukápne slza. Každopádně zbožňuju tu jejich rozvětvenou a střeštěnou rodinu ;)))mimochodem tu jeho ex bych praštila po hlavě

jani.ruzicko
03.05.2019 4 z 5

Bože, jak já tu Jackovu bývalku nemohla snést. Ta mi fakt pila krev. Chtěla jsem s ní pořádně zatřást a ve finále s Jackem také =D
Takže emoce knížka rozhodně vyvolává, bavila jsem se a i slza mi ukápla. Nemám úplně ráda, když se v příběhu vrací do minulosti a jsou tomu věnovány celé kapitoly, na druhou stranu asi chápu, proč tomu tak je, ale stejně... ale to je prostě jen můj problém =)
Za konec jsem ráda, i když byl celkem rychlý.
Kdyby tak obal knížky odpovídal příběhu... =)

Mohu doporučit a těším se na Connora =)

georginaa
28.04.2019 5 z 5

Ze začátku mi dělal problém s jmény, bylo jich najednou nějak moc a ztrácela jsem se v tom, no možná je to i tím, že jsem nečetla předchozí díly? No v každém případě se to rozplétalo a pomalu jsem si dávala dohromady kdo s kým kam patří. No o Jackovi bych řekla, že ač byl bývalý mariňák, byl sladce hodný, že snad žádná nechce až tak hodného chlapa. Musí mít jiskru a malé rebelství , aby vztah nebyl nudný. Na druhou stranu se Em postarala aby to až tak nudné nebylo. Jinak tak početná rodina by vydala asi tak na patnáct dílů....no necháme se překvapit.

LuciKo
25.04.2019 5 z 5

A mně se knížka líbila moc. Jack byl zlatý, i když chvílemi byl vylíčen až naivně a hloupě. Emmaline se podle mě k němu skvěle hodila, přímá, na nic si nehrála, moc sympatická postava. Až mě to překvapilo, v původních dílech jsem si ji představovala dokonce mnohem starší a upjatější. Mám rodinu Hollandů moc ráda a i kdyby byl díl jen o babičce a dědečkovi a jejich hašteření, stačilo by mi to, abych si ho koupila. Měla bych jistotu, že se potkám i se všemi ostatními a skvěle se pobavím.

Perlivav
23.04.2019 3 z 5

Na tenhle díl jsem se vážně těšila, ale nějak mě až úplně nenadchnul. Nechci říct, že mě kniha úplně zklamala, místy byla vtipná a četla se dobře, ale čekala jsem tenhle příběh prostě o něco lepší. Z Emmalininy strany to bylo dobrý, ale Jacka bych nejraději nakopala... Po přečtení ve mě přetrvával pocit, že si Emmaline vlastně ani moc nezasloužil :-(

domina
17.04.2019 3 z 5

Nevím co si o knize vlastně myslím. Začátek byl opravdu nudný a nezáživný. Později to dostalo spád a kniha začla být i vtipná. Pořád jsem však měla pocit, jako by to psalo víc autorů najednou. I příběh byl velmi rozvětvený, moc postav atd... Chvíli příběh retrospektivní, chvíli šly děje vedle sebe. Měnily se pohledy její i jeho strany a do toho ještě třetí vypravěč. Kniha byla dlouhá a styly se opravdu velmi mísily. Ale příběh jinak vcelku pěkný. Ještě bych se ráda vyjádřila k obálce, která mi připadá úplně scestná. Emmaline měla štěně vlčáka, na obálce je husky nebo malamut.. Jack je blonďák a ten fešák vyobrazený je vyloženě hoooodně tmavovlasý. To se fakt nepovedlo.

EvaSupovic
17.04.2019 5 z 5

Opět super díl :-)

Maruš.D
16.04.2019 2 z 5

Moc jsem se na knihu těšila, bohužel jsem byla docela dost zklamaná. Někteří autoři prostě nevědí, kdy knihu zkrátit. Po první třetině jsem měla myšlenky na to, to vzdát. Jenže opravdu velmi nerada nedočítám knihy (stalo se to asi jen dvakrát) a tak jsem se rozhodla číst dál. Pár kapitol jsem se dokonce bavila. Byly tam vtipné dialogy a příběh začal nabírat spád. Jenže ve více jak polovině knihy to začalo být zase roztahané, dozvídáte se milion nepodstatných věcí, ktéré tam být nemuseli a vlastně k podstatě se moc nedostáváte. Líbilo se mi, že každý si dořešil své trápení z minulosti, nicméně bych všal více ocenila to, jak se do sebe teda zamilovali. Konec velmi uspěchaný. Celou dobu spolu skoro ani nepromluvili a najednou takový zvrat! Nepřišlo mi to přirozené, té knize jsem to neuvěřila a za mě tedy vážně nic moc. Zjistila jsem, že jsem četla jako první čtvrtou knihy, ale to mi vůbec nevadilo. K předešlým se nejspíš nedostanu.