Ve tvých snech

Ve tvých snech https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407056/bmid_ve-tvych-snech-h6I-407056.jpg 4 232 57

Modrá volavka série

< 4. díl

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

In Your Dreams , 2014

NikolaSkop
01.08.2020 5 z 5

Příběh a celkově celá série mě moc bavila. :)

lucakuca
26.07.2020 4 z 5

Chladivá romantika na letní osvěžení k vínečku či "džinečku." Slunce září jasněji, květiny voní opojněji a mně se chce hrdince závidět šuba duba jéééé!

petulkapeta
30.06.2020 5 z 5

oba jejich byvali partneri stali za prd...a ta nehoda na silnici,chapu že jsi to vyčital,ale zachranit 3 životy,furt lepší než žadný,no ne..jejich společne začatky sbližovaní mě bavily a samozrejmne i cela jeho rodina...

m.valova
02.06.2020 5 z 5

Začala jsem sice posledním dílem v sérii,ale u tohoto příběhu to asi až tak nevadí.Četlo se mi velmi dobře,chvílema jsem byla i dojatá,takové víkendové počtení a klidně uvítám i další knihu v sérii.

LenRan
15.05.2020 4 z 5

Za mě nejlepší díl(četla jsem teda jen 3, jeden jsem nesehnala). Oba hlavní hrdinové se chovali jako lidi, dělali chyby a hlavně Emmaline byla super holka. Navíc oba měli dost pošahané bývalé partnery, takže celkově moc příjemné, vtipné a doporučení hodné :)

martinkaLLL
30.04.2020 4 z 5

Začátek mě vůbec nebavil, ale pak se to nějak rozjelo a bylo to super, takže jsem moc ráda, že jsem vydržela a četla dál.

Lofda
03.04.2020 5 z 5

Po dočtení celé série nemůžu hodnotit jinak než opět plným počtem. Našla jsem další výbornou autorku ke čtení "pro holky".. Žádná prvoplánovaná romantika, přihlouplé dialogy.. Pobavíte se (scéna s "kuřecím masem" v bazénu neměla chybu), ale najdete i důvod k zamyšlení.. Jack se někdy choval jako slon v porcelánu, ale myslím, že prostě jen přemýšlel jako chlap, těžko mu to vyčítat a ve výsledku byl skvělý! Emmaline se mi líbila moc, prostě oba byli takoví normální. A k tomu ta "nenormální" Hollandovic rodinka, kdo by si je nezamiloval? A teď ještě pátý díl, prosíím, ještě chci vědět jak to bude s Connorem ;-)

jitka7
26.03.2020 4 z 5

Trošku slabší díl. I tak humorné a vtipné díky zbytku rodiny.

raty
01.02.2020 4 z 5

Mám moc ráda romantické příběhy okořeněné humorem. A tento se povedl. Pěkné, odpočinkové čtení.

Mnaui
11.01.2020 5 z 5

Série Modrá volavka mě opravdu nepřestane nudit. Sice je jasné, kdo k sobě patří. Ale autorka vždy přijde s novou myšlenkou, jak k sobě ústřední dvojici dostat. Emmalline je obyčejná ženská, což jen zvyšuje její prestiž. Jack a jeho poblouznení první manželkou naopak vyvolává pocit, že si to zasloužil. Ale už si vytrpěl dost s teď si zaslouží něco mnohem, mnohem lepšího . A nesmím zapomenout vše podkresleno vtipnými průpovidkami Emmallininych rodičů

BooksLover22
03.01.2020 4 z 5

Tahle série byla skvělá, vtipná, ale občas mě štvala, jako např. konce.
Pár se pohádá, on přijde, omluví se, ona mu odpustí, on si klekne, požádá o ruku a pak konec. Vím, je ža kniha má přes 400 stránek, ale i tak chci viiic!!
Už se těším na další díl :)

Kudík
20.11.2019 5 z 5

Emmaline mi přišla už v předcházejících dílech, kde se sem tam mihla, velmi vtipná, ale až v tomto díle čtenář zjistí, co za tím vším stojí úsilí. Její zákroky s kolegou Everettem, to teprve byla sranda. :)
A Jack, ten byl taky úžasný, hlavně v předchozích dílech, kde se objevoval ve scénách se svojí rodinou a klanem tří sester, které mu dávaly občas dost zabrat. :) V této knize se mi líbilo, že mu všechny posílaly radící SMS. Dále se projevil jako neuvěřitelný hrdina, protože zachránit jednoho by byl úspěch, ale „všechny“?
Opět mám radost, že autorka dodržuje svůj trend, a to co díl, to hlavní postava se svým zvířecím mazlíčkem. Zde jsou dokonce dva, a to Jackův kocourek Lazar a Emmalinino štěně Serža.
Ale co ta obálka? Serža byl štěně něm. ovčáka a Jack s vlasy špinavě blond?
Těším se na další díl, a to na Connora a Jess.

bezzink
03.11.2019 3 z 5

Pekna romanticka oddechovka, ktera me misty trochu tocila. Opravdu muze existovat clovek, ktery je tak extremne hodny a MILY (btw behem cteni jsem si na tohle slovo vytvorila mirnou averzi ;)), ze nedokaze prokouknout naprosto pruhledne a trapne chovani jedne otravne zoufalky?!? Nepopiram, ze kniha mela spad, vtip a zajimave osudy, ale i tak to nestacilo na vic nez na 3 hvezdy. Hlavne ten uspechany konec to uplne zazdil. SPOILER!!! Je normalni, aby clovek, ktery se spalil s predchozim vztahem, kdy se hnal do svazku bez toho aniz toho druheho dostatecne poznal, udela uplne to same s dalsim vztahem?? Vzdyt jak dlouho spolu s Emmalline chodili? Par mesicu? Trochu nedomyslene. KONEC SPOILERU. Co ale naopak musim vyzdvihnout je to, ze autorka nekopiruje novodobou cervenou knihovnu s barvite popsanymi sexualnimi scenami, coz je prijemna zmena. A tak i pres urcite nedostatky si myslim, ze v danem zanru je to pekne cteni.
Mimochodem, ten kdo vymysli obalky knih asi nebude nejostrejsi tuzka v penalu. Trochu mimo dat tam cernovlaseho muze se psem husky, kdyz Jack je blondak a pejsek vlcak.

Simmminek
16.10.2019 3 z 5

Pěkná kniha. Neurazí, nenadchne. Klasická “červená knihovna”. Nenáročné čtení, které se hodí na zklidnění. Pěkný útěk od reálného života. Některé pasáže se mi zdály přehnané. Vhodná kniha pro romantičky. Předchozí díly jsem nečetla a myslím si, že k pochopení děje to nehrálo roli.

alnahu
15.09.2019 4 z 5

Příjemná oddechová romance.jelikož jsem nečetla předchozí díly,tak jsem se trošku ztrácela ve jménech a kdo s kým,ale i tak se mi kniha líbila a má i pěknou obálku.

Etule
03.09.2019 4 z 5

Tenhle díl se mi moc líbil. Jack je sympaťák každým coulem, a bylo mi ho neskutečně líto, protože se zachoval opravdu nejlépe jak mohl a chápu, že muselo být těžké se s následky srovnat. Emmaline se mi líbila už v předchozích dílech, ačkoliv se tam nevyskytoval nijak často. Moc se mi zamlouvalo, že to nebyla žádná křehká květinka. Nicméně její bývalý snoubenec byl tedy pěkný debil. Dost mě jejich příběh překvapil, to jsem opravdu nečekala.
Nicméně s Jackem se k sobě skvěle hodili. :) I když bych mu občas nejradši dala pár facek, když se na scéně objevila Hadley, protože to byla pěkná mrcha. Nicméně vše se nakonec v dobré obrátilo, setkali jsme se s páry z předchozích dílů, což mě moc potěšilo. Doufám, že vydají i poslední díl s Connorem, byla by škoda, kdybychom o jeho příběh přišli.
Podle nakladatelství je to v jednání, tak doufám, že to vyjde. :)

Terka18
20.08.2019 5 z 5

Opět krása. Nemám co vytknout. Sice mě Jack občas rozčiloval, ale to nevadí. I tak jsem se zasmála a určitě se ke knížce a celé sérii vrátím.

peitho.1
17.08.2019 5 z 5

Stejně jako u předchozích dílů se jedná o velice příjemnou oddechovku.
Příběh hezky plyne, občas se zasmějete, občas vám je smutno a jindy máte vztek. Hlavní postavy jsou sympatické a je lehké si je zamilovat a jako bonus se setkáte i s hrdiny z předchozích příběhů.

Litocha
16.08.2019 4 z 5

Za mě asi nejpovedenější díl. Emmaline byla neskutečně sympatická, žádná cukrová panenka. Při scéně v bazénu mi smíchy tekly slzy. Postavy z předchozích dílů a jejich stmelenost potěšily. Manipulativní Hadley mi čím dál více pila krev, takže na jedničku splnila roli zloducha. A že byl Jack moc hodný? Právě tu jeho slušnost jsem ocenila. Z macho typů, děvkařů a podobných výtečníků jsem už dávno vyrostla.
U autorky se mi líbí, že staví na tradičních hodnotách - rodina, láska k půdě, tradice, soudržnost, starost o druhé... A taky to, že její knížky nejsou přecpané explicitními erotickými scénami, zato hýří vtipnými dialogy. Možná, že vývoji vztahu ústřední dvojice mohla věnovat trošku více stránek, ale celkově jsem knihu přečetla s potěšením.

oresvo
12.08.2019 5 z 5

4. Díl o Jackovi, zhltla jsem to na jeden nádech, vtipná , romantická, je super když se dozvíte jak se posunuli i ostatní hrdinové z předešlých knih.