Šance na štěstí

Šance na štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404545/bmid_sance-na-stesti-bwW-404545.jpg 4 181 45

Modrá volavka série

Colleen O'Rourkeová je romantička tělem a duší – ovšem jen když se nejedná o ni. S radostí dělá dohazovačku přátelům a pracuje jako barmanka, což jí přináší celou plejádu skvělých příležitostí, jak utěšit zlomená srdce a občas trochu napomoct náhodě správným směrem. Před deseti lety jí Lucas Campbell zlomil srdce a ona by velmi nerada, kdyby se něco takového ještě opakovalo. Ne že by si někdo vůbec troufl prolomit její obrannou zeď… Ale teď je kvůli rodinným záležitostem Lucas zpátky ve městě a zdá se, že i on má s Colleen nevyřízené účty.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Waiting on You , 2014

oresvo
12.08.2019 5 z 5

3.dil , sice to není nikdo z rodiny Hollandovych ale to vůbec nevadí. Je to vtipné, svěží , romantické.

katst
29.07.2019 5 z 5

Děj nijak nepřekvapí, kniha přesto nezklame. Vtipná a čtivá romanťárna, plná postav, které si snadno oblíbíte.

Terka18
29.07.2019 5 z 5

Příjemné čtení, hlavní hrdiny jsem si oblíbila. Collen byla parádní a i jsem se zasmála. Není to nic náročného, ale kniha se mi moc líbila.

bafuskyBaf
24.07.2019 4 z 5

Musím říct, že to byl slabší díl. Ty předchozí byly lepší. Ale Coleen byla zábavná.. ????

Jirulka
15.07.2019 3 z 5

Oddechové čtení u kterého snad každý ví jak skončí. Pobavilo mě dohazování Paulie a Bryce :)

Litocha
09.06.2019 3 z 5

Z dosavadních tří dílů se mi tenhle líbil asi nejvíc, i když to na druhé straně není nic nezapomenutelného. Colleen mi byla sympatická, snad jen to její všeználkovství kolem namlouvání mě chvílemi trochu dráždilo. Jinak je to ale místy úsměvný poklidně plynoucí romantický příběh z malého města. Na relaxaci fajn, poměrně rychle se ale vykouří z hlavy.

malazluta
06.06.2019 4 z 5

Dobře napsaná, místy vtipná kniha, sympatické postavy... tato autorka mě baví.

Laf
23.05.2019 4 z 5

Dobrá volba pro chvíli oddychu. Krásný příběh a zajímavé postavy. Skvělé počtení :)

Evka27
14.05.2019 4 z 5

Tímto třetím dílem si to autorka u mně zase trošku vylepšila. Bylo to dojemné i veselé. Hláška, že pan Wong cvičil tai-či nebo strašně pomalu zabíjel komára, mě dostala.

keiko33
11.05.2019 5 z 5

Tak zatial najlepsia cast zo serie. Colleen bola cislo, take zlaticko celeho mestecka. Niekolko krat som sa poriadne nasmiala. Aj ked jej zivot nebol prechadzka ruzovym sadom, snazila sa ludom dat zo seba co najviac.

cukrovka
01.05.2019 4 z 5

Opět velmi příjemné čtení. Vtipná romantika se skvělou a sympatickou hlavní hrdinkou.

bartule
29.04.2019 4 z 5

Příjemná pohodová kniha,jednohubka na odpoledne. Místy se i dobře pobavíte se,na konci se mi i trochu slzet chtělo,jediné za co musím odebrat hvězdičku jsou chyby v textu,samozřejmě to člověk přelouská,ale kazí to celkový dojem.

domina
23.04.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil moc. Byl vtipný i smutný a celkem reálný. Štve mě , že jsem knihy začla číst na přeskáčku, napřed poslední díl, protože teď si nevzpomínám, jak to dopadlo s Connorem. Jestli si našel holku...nebo byl s Jess. A ještě mi vadily chyby v textu, na to jsem ras. Například tam Collen myslí na to, že nejmladší dítě Lucasovy sestry ještě nikdy neviděla, ale je tam napsáno že dítě Faith neviděla.

Šánka
23.04.2019 5 z 5

To byla taková pohodovka, mě tahle série strašně baví. Čekala jsem pokračování dalších lásek členů rodiny Hollandovic, jenže všechny tři holky už jsou zadané a na Jacka si musíme počkat do příštího dílu. Ale i tentokrát to bylo vtipné, jiskřící, trošku smutné a táaaaak (akorát!) romantické:-). A nová hrdinka senzační.
Myslím si, že Kristan Higgins laťku tohoto žánru postavila výš, než je běžné.

astra3
20.04.2019 5 z 5

Moc hezká romantická kniha. Vtipná a čtivá.

Vendulik
09.03.2019 5 z 5

Další skvělé pokračování série. Doporučuji k přečtení. P

mamuš
02.03.2019 5 z 5

Nádhera, velmi vtipné dialogy. Colleen a ty její úžasné výmysly, smála jsem se, až mi tekly slzy.

Veendy
17.02.2019 3 z 5

Kniha se čte pěkně jen je taková zdlouhavá a neurazí ani nenadchne je taková dodychovka.

LuciKo
10.02.2019 5 z 5

Pto mě zatím od Modré Volavky nejlepší díl. Moc se mi líbila osobnost Colleen, neskutečná sympaťačka :) Táhla celou knihu, ale ani Lucas nezaostával. Přečteno v podstatě za jeden den, velmi čtivé. Doporučuji a těším se na 4. díl.

kanitsuj
02.02.2019 2 z 5

Vyloženě odpočinkový romantický příběh ve stylu série "Nabíječ". Čtenář sleduje osudy a citová vzplanutí mladých lidí na malém městečku. Vystupuje v něm množství postav, zpočátku jsem se v nich ztrácela a později jsem nad nimi přestala přemýšlet, protože všichni o sobě všechno vědí a dříve nebo později se stejně sejdou v jedné posteli nebo rodině. Hlavní hrdinka byla místy naivní, ale to se dá u tohoto typu četby předpokládat. Také když jsem si snažila představit některé situace, vycházel mi "americký kýč".

Kristan Higgins
americká, 1965