Moc se nekasej, sukni vykasej aneb 365 rad Haliny Pawlowské

Moc se nekasej, sukni vykasej aneb 365 rad Haliny Pawlowské https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138/bmid_moc-se-nekasej-sukni-vykasej-aneb-3-P8r-138.jpg 3 38 7

Chceš oslnit potomka? Pomůže ti portmonka! Nejlíp sbalíte hošíčky na pěkné hrudní košíčky! Dokonalá matka miluje i spratka! Chcete být vysoká, chytrá a ztepilá? Vemte si malého, tlustého debila. Váz., 112 stran

Humor Literatura česká
Vydáno: , Motto

Moc se nekasej, sukni vykasej aneb 365 rad Haliny Pawlowské , 2007

iceVS
29.01.2024 4 z 5

Přišlo mi to vtipný i po letech... tedy místy ano, místy slabší, ale člověk to přece musí brát s nadhledem :-)

milan.krimsky
08.03.2020 4 z 5

Některé citace jsou vtipné, jiné k zamyšlení

Jája92
10.09.2017 3 z 5

Některé rady jsou velmi vtipné a výstižné, ovšem s některými určitě nesouhlasím. Chápu, že tyto rady mají být brány s nadsázkou a s humorem, přesto mi to místy přišlo už poněkud přehnané.

jirickovazuzka
01.02.2017

Už je to moc ohrané

Jeanie
26.06.2016 4 z 5

Halinu a její humor mám ráda. Sbírka 'rad', pro zasmání a pobavení. Důkaz toho, že život se má brát s humorem.

KlérTomson
27.04.2015 5 z 5

Je to tak na to, abyste po ni sáhla pokaždé když kolem ní projdete, náhodně otevřela, přečetla dvě, tři "rady" a vrátila. Pro zasmání perfektní! Z některých rad jsem si udělala životní motta :)

safira111
27.11.2011 2 z 5

Moc rad,grafiky a žádný děj.Hned po přečtení jsem se knihy zbavila.Nedoporučuji.