Moc podvědomí

podtitul: Velká kniha vnitřního a vnějšího rozvoje Světoznámý bestseller učitele pozitivního myšlení dr. J. Murphyho, význačného představitele proudu psychologického myšlení, jež vyzvedá úlohu podvědomí v lidské psychice. Podvědomí je podle autora dokonce rozhodující silou, která určuje nejen duševní, ale také tělesný a společenský rozvoj člověka a na množství konkrétních příkladů dr. Murphy uvádí, jak postupovat, aby člověk dosáhl úspěchu v zaměstnání, podnikání apod. Autor nám tak pomáhá při hledání kladných řešení našich životních situací....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35400/moc-podvedomi-ohJ-35400.jpg 4176
Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno · Knižní klub

The Power of Your Subconscious Mind · 1962

Kniha Moc podvědomí

sissina

Podobné Jak mysli milionari,jeste si ji prectu

lacinq

Stačilo by na dvě A4. Zhruba takhle si představuju manuál pro nábor nových členů do nějaké sekty. Myšlenka dobrá, ale ta forma... vše se x-krát opakuje, zhruba polovina knihy jsou příběhy lidí, kterým se díky práci s podvědomím změnil život obratem k lepšímu ,což může být inspirující, ale 50% celého textu knihy je tvořeno právě těmi (někdy až těžko uvěřitelnými) příběhy, což je na můj vkus až moc. Kdysi podobné historky vycházely v Reader's Digest, člověk musí být buď silně věřící nebo naivní nebo ochotný uvěřit všemu. Kniha je z roku 62, pro současníky je možná lépe stravitelná Lorna Byrne nebo Pierre Franckh.

Monty2011

Jedna z mála knížek, ke které se znovu vracím.

peterberes

tato kniha mi zmenila ....

jengibre
16.05.2018

Velice přínosná knížka o síle pozitivního myšlení. Na můj vkus je bohužel psána zbytečně zdlouhavě. Podstatné myšlenky by se daly shrnout na dvě stránky o velikosti A4, proto ubírám hvězdičky.

4listku
24.11.2017

Pro mne přelomová kniha, doporučuji. Určitě není pro každého, i když by mohla. Skvěle doplňuje knihu Miluj svůj život, která osloví asi víc ženy. Ani já jsem jí nebrala doslova, ale principům věřím. Moc mi pomohla, když jsem jí potřebovala a stále z ní "podvědomě" čerpám ;-)

Zlajda95
27.08.2017

Hodně se opakuje, nicméně je kniha přínosem - alespoň pro mě. V té největší depce, když jsem po této knize sáhla, najednou začaly dávat věci, co se mi staly, smysl. Jestli opravdu vše funguje tak, jak to Murphy popisuje... kdo ví, sama si to určitě hodlám vyzkoušet :-)

A ať už jsou myšlenky v knize pravdivé nebo ne, myslím, že je to taková ta kniha, která vás nakopne, když se topíte v hnoji ;) Takže, proč ne?

Vladus9
17.08.2017

Knihu jsem četla v době, kdy jsem byla nezaměstnaná a nemohla najít práci. Dodávala mi spoustu naděje a pozitivní energie. Myšlenka, že vše si řídíme sami, že se dokážeme sami vyléčit, že si sami dokážeme pomoci od strachu, nedostatku peněz, nedostatku lásky a přátel je příjemná, proč ne :-) Na druhou stranu autor počítá s tím, že každý, kdo ji čte, musí být nutně věřící... A ty srdcervoucí příběhy jak z teleshoppingu: "Má sestra byla nevyléčitelně nemocná, měla tuberkulozu, lékaři jí dávali 4 týdny života, poradil jsem jí, aby si každý den ráno a večer opakovala tuto modlitbu... Jakmile tak učinila, hned se vyléčila. Nyní žije šťastně a spokojeně v Kalifornii obklopena vnoučaty a pravnoučaty." To je trochu úsměvné a opravdu neuvěřitelné.