Mlsná myška

Mlsná myška https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256819/bmid_mlsna-myska-256819.jpg 5 13 4

Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zvířátka a žertovné situace pobaví každého smíška.

deedulka
29.03.2024 5 z 5

Jednoduché, ale u dětí tak oblíbené. Už jsme kupovali druhý kus, protože první skončil rozkousaný a roztrhaný. Zabaví docela dlouho, hlavně nejmenší, kteří si sami posouvají okénka a odhalují zvířátka.

Hoshi
08.01.2021 5 z 5

Tuto malou, roztomilou knížku jsme dostaly. Stačilo jednou ukázat, jak se s knihou pracuje a malá se toho hned chopila sama. Taháme ji všude, často si ji spolu čteme a zatím nám drží. Uvidíme, jak dlouho :)

muchomurka
27.12.2019 5 z 5

Boží knížka, naše malá ji zbožňuje, často v ní čte, chce, abych si ji s ní četla a vykládala. Krásné ilustrace a dobrý nápad.

anthea
20.08.2015 5 z 5

Pro roční i starší děťátko úžasně zábavné, vhodné i na cesty, akorát papír, i když tvrdý papundekl, moc nevydrží ...

Autoři knihy

Richard Powell