Zlato bohů

Mise přežít je jedinečná knižní řada pro děti od 10 let. Zahrnuje čtyři napínavé a poučné příběhy: Zlato bohů, Cesta vlka, Poušť škorpionů a Stopy tygra. Rychlý sled vzrušujících dobrodružství nabízí také spoustu použitelných praktických tipů a rad, jak přežít nejen v divočině.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117916/big_zlato-bohu-dpt-117916.jpg 4.217

Mise přežít 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Gold of the Gods, 2008

Kniha Zlato bohů

bamba
30.12.2020

Už mi šlo niekoľko krát o krk aj vo výsostne civilizovanej Európe. Je to pre deti, ale oceniť knihu môžu aj dospeláci.

KaMal
24.07.2020

Kniha se mi líbila, napínavé dobrodružství cílené na mladší dětí. Až jednou skončím sama v džungli, aspoň budu vědět, jak na to :-D

nikikostadinova
06.01.2019

Asi před dvěma lety jsem četla Cestu vlka. K prvnímu dílu jsem se dostala až teď a oproti druhému dílu je v tomto trošku fantazie a mystiky. A proč ne.
PS: snad nejsem moc předpojatá, do autora jsem byla před pár lety platonicky zamilovaná

Nelly
26.05.2017

Napínavá dobrodružná knížka pro děti tak ve věku 11 let. Zažijí nejen dobrodružství v džungli, ale také se dozvědí spoustu rad pro přežití - sice možná ve svém evropském životě neupotřebí, ale jistě je to obohatí o další zkušenost...