Minulé životy, vzorce duše

Když se člověk narodí, přichází na svět s duševními vzorci. Tyto duševní vzorce jsou paměť naší duše. To co jsme prožili v minulých životech, si na nevědomé úrovni pamatujeme, a proto jsme vtahováni do stejných situací i v tomto životě. Navíc na nás působí karma rodu. Co po nás chtějí ženy našeho rodu a co po nás chtějí muži našeho rodu? Každý z vás si může zjistit jaké má vzorce duše. A když si přečtete tuto knihu, zjistíte také, jak s nimi pracovat a jak je přepsat. Svůj život změníte, když začnete měnit sebe a když budete vědět proč, tak budete také vědět jak. Informace o tom, jak na vás působí Černá luna, Saturn a Pluto, Slunce a bílá Luna si může zjistit každý. Je to tak jednoduché. Tato kniha obsahuje návod na to, jak zjistit své vzorce duše a jak s nimi pracovat. Je vhodná pro lidi, kteří chtějí zkvalitnit svůj život, ale také pro ty, kteří pomáhají ostatním....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/154009/minule-zivoty-vzorce-duse-154009.jpg 3.77
Literatura česká
Vydáno, Astrolife - Boháčová Blažena

Kniha Minulé životy, vzorce duše

Elea

Zajímavý a srozumitelný popis vzorců duše, řada nových informací, ale bohužel také - jak je u autorky "dobrým" zvykem - mnoho opakovaně uvedeného textu a připomínek dalších knih a nabídek služeb autorky. Tentokrát také řada překlepů a absence grafického členění textu.

moničina
27.02.2018

Rozhodne doporučujem. Zrozumiteľnne a zaujímavo napísané.

mariva
03.11.2013

Autorku jsem poprve zahlédla v televizi v pořadu Vědmy radí, kde upozorňovala na tuto svoji knihu. Přečetla jsem ji se zájmem, ale pro hlubší porozumění si nejdříve musím zjistit postavení planet v mém horoskopu. I tak je to ale zajímavé čtení a motivuje k pozitivním změnám v životě.