Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl

Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96211/karmicke-zadani-podle-zivotnich-cisel-ucebnice-numerologie-ii-dil-96211.jpg 5 3 2

Karma a minulé životy, úkoly které tady člověk má, to zajímá každého člověka. Každý klient, který ke mně přišel, se zeptal, jaký úkol má v tomto životě. A proto jsem se rozhodla napsat knihy, které postupně přivedou člověka k tomu, že si bude moci sám vypočítat jaký je jeho úkol. Knih bude několik, ale první z nich je právě kniha s názvem „ KARMICKÉ ZADÁNÍ PODLE ŽIVOTNÍCH ČÍSEL“. Podle svého životního čísla se dozvíte jeden z vašich životních úkolů. Můžete si vypočítat úkol nejen svůj, ale také všech lidí, se kterýma se potkáte? Víte co je to osud? To je soubor vašich životních úkolů, které máte zvládnout. Máte v sobě vzorce duše, které vám připravují určitý druh situací.... celý text

Elea
03.01.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila víc než I. díl a také přinesla ucelenější a komplexnější pohled na danou problematiku.

nanydyegová
05.09.2015

Všechny knihy této utoriky jsou dost dobré. Musím říci, že z této autorky je cítit i z jejích knih "poctivý přístup" a láska k lidem.

numerologie

2013  74%Minulé životy, vzorce duše
2011  93%Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl
2011  100%Učebnice Tarotových karet - Velká a malá arkána
2016  75%Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu
2013  80%Kniha rituálů

Kniha Karmické zadání podle životních čísel - Učebnice numerologie - II. díl je v