Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha pojednává o tom, jak si díky postavení Černé Luny v našem horoskopu najdeme tajemství, které skrýváme před světem a často také sami před sebou. Černá Luna není planeta, je to bod v našem horoskopu a působí hlavně na naši psychiku. Podle toho, jak je člověk psychicky připraven v životě na různé situace, podle toho jedná. Může projevit zbytečnou slabost, anebo lehký nadhled a schopnost správně a rychle řešit události v životě. Černá Luna hovoří o tom, jaké tajemství jsme si přinesli na tento svět. Tajemství, která nám předali naší předkové a která se táhnou celou rodovou linii. A protože ten, kdo ví, tak lépe chápe a lépe jedná, je tato kniha napsaná tak, aby každý, kdo s ní bude pracovat, nahlédl nejen do tajemství svého, ale také do tajemství celé rodové linie. Součástí knihy jsou „Karty Černá Luna“, díky kterým lidé mohou neustále pracovat se svými programy. Karty lze přiřadit ke kartám „Karmické Slunce a Karmický Saturn.“ Postupně tak vzniká soubor karet, který umožnuje odhalit psychologický rozbor člověka. Umožnuje odhalit to, co se skrývá v nevědomí. Ten kdo se naučí pracovat tímto způsobem, naučí se ze své nevědomé úrovně vytahovat vzorce duše /zděděné programy/ na úroveň vědomou a s vědomou úrovní si každý člověk umí poradit. Co si uvědomujeme, na tom jsme schopni zapracovat. Navíc se lidé při práci s touto knihou a kartami naučí další věci o astrologii a numerologii....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294427/cerna-luna-karmicky-bod-v-nasem-hor-lzz-294427.jpg 43
Žánr
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, EZOTERface (Astrolife)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Černá Luna, karmický bod v našem horoskopu

Přidat komentář
Elea
21.01.2019

Hodně zajímavé, nepříliš běžné téma, srozumitelně vysvětlen vliv Černé Luny na jednotlivá znamení i domy. Jak je u autorky obvyklé, je vícekrát opakovaná řada informací i celé stránky textu, opět jsou připomínány další autorčiny knihy, opět je velmi špatná korektura, takže text obsahuje gramatické chyby, chybějící písmena, případně se opakovaně odvolává na neexistující kapitolu.

moničina
12.06.2017

Zaujímavá kniha, zrozumiteľne napísaná tak ako všetky jej knihy. Pojednáva o Lilith, je to téma, ktorá na našom knižnom trhu dosiaľ absentovala. Dozvedela som sa tam zaujímavé veci, ktoré som netušila, aj napr. o prepojení určitej zraniteľnosti s rodičmi..Som naozaj rada, že sa pani Boháčová zhostila aj tejto témy. A musím povedať, že to, čo tam píše, súhlasí u nás v rodine.